Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hatalmas felelőtlenséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatalmas felelőtlenséget csináltam, és a párom és a családom is csalódott, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Okos, intelligens lánynak vallottam magamat.

Idén mentem volna egyetemre, a lényeg, hogy elfelejtettem leadni egy lapot, és nem néztem meg az email-jeimet, így ugye kb. nem is jelentkeztem.

Nagyon szégyellem magam, egy rossz szavam sincs, a párom pedig nem hiszi el hogy lehetek ilyen, holott nem ilyennek ismert meg. Én is szégyellem, sőt, nem is szólok semmit, hisz jogosan kapom. Mondtam neki is, hogy ne mondjon semmit mert tudom ki mit gondol rólam és teljesen jogosan.

Ennek ellenére nagyon ki van rám, hogy ő ilyet még nem is látott.(Nem szabad mással példálózni, de az exei még a gimnáziumot se végezték el, és rájuk nem haragudott).

Szégyellem magam és nem tudom hogy tehetem jóvá. Édesapám adott mégegy lehetőséget egy fizetősre.

Ha törik ha szakad valamit kezdek magammal, de mit tegyek, hogy rájöjjenek, hogy sajnálom és nem vagyok buta? :(

Vagyis az vagyok, de jóvá akarom tenni.


2016. júl. 27. 17:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
A pótfelvételin nem biztos, hogy lesz olyan szak ami érdekelni fog. Miattunk nehogy elmenj olyanra ami nem jó számodra! Szerintem egyáltalán nem kéne ennyire túlzásba vinni a megalázkodást, az apád és a párod sem tökéletesek, ők is csináltak már hülyeséget, sőt ha ez életed legnagyobb hülyesége, akkor boldog ember lehetsz!
2016. júl. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Amúgy ha fizetős szakra mész és nem vesznek át (mert nem biztos, hogy megürül egy hely az államin), akkor egyszerűen jelentkezz jövőre megint államira és fogadtasd el az eddigi kreditjeidet. És idén pontosan ezt tettem!
2016. júl. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Azért ennyire nem kell toluk felni/rettegni! A tevedes emberi dolog!

Nagyon erdekes a reakciojuk... van még esélyed,ez a lényeg! :) Magad miatt akard,ne miattuk!

2016. júl. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Nekem az a fura, hogy téged jobban érdekel a párod véleménye erről, mint maga tény, hogy nem adtad be a jelentkezésedet.


Ha bár az is igaz, hogy az ő reakciója is hagy némi kívánni valót maga után.


Valószínűleg egy értelmes, okos lánynak gondolt és többet várt tőled. Az exeitől meg nem várt semmit, nyilvánvaló okok miatt.

Mindenesetre ne hagyd, hogy a fejedre nőjön. És ne feledd, elsősorban magadnak tanulsz és diplomázol nem a barátod kedvéért.

2016. júl. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, en ehelyett inkabb azon aggodnek, hogy milyen emberek vesznek teged korul, es milyen "jo" ember a te parod, hogy ilyen erzeseket kelt benned es rendesen rettegned kell tole es a csaladjatol. Te komolyan kepes vagy ilyen kapcsolatban elni? Egyet elarulok elore: ennel meg csak ezerszer nagyobb hibakat fogsz elkovetni a nagybetus Eletben. Akkor mit fog csinalni veled a kedves parod? Agyonver? Vagy eleri hogy felvagd az ereidet a buntudattol?
2016. júl. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Már nem tudsz mit tenni, ezen ne szomorkodj. Jövőre jelentkezel újra. Addig dolgozz ha tudsz vagy tanulj. Már édes mindegy, mert változtatni nem tudsz. Ezt magyarázd el a családodnak és a barátodnak.
2016. júl. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
92%
Annyit meg hozzatennek, hogy annyi lehetoseg van az egyetemen kivul... elmehetsz OKJ-ra addig, dolgozhatsz, tanulhatsz nyelvet, nyelvvizsgazhatsz, megtanulhatsz lazan B2-re egy teljesen uj nyelvet, kiprobalhatod magad par honapos kulfoldi munkakban (mar ha a kedves parod engedelyezi ezt neked.......), es meg estig sorolhatnam. Semmi sem tortenik veletlenul, nem kell ennyire dramazni csak azert mert mergezo parkapcsolatban elsz, hanem ideje kezdeni magaddal valamit. Lehet hogy ez volt az "isteni jel" ra.
2016. júl. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Istenem.. hatalmas nagy problémák.. Hát a párod jó nagy sggfej h ilyennel fáraszt.. dedó.

Szrintem ez nem egy akkora bün.. csak ez a tipikus negativ mentalitású magyaroknak van ez a fejébe h egyből csapjuk ki a balhét minden szirszarra.

2016. júl. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Bízzunk abban, hogy az élet nem véletlenül kanyarította ezt. Talán más az utad, nem biztos, hogy rosszul jártál. :)
2016. júl. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is leginkább azon vagyok kiakadva, hogy milyen környezetben vagy (és hogy ez szerinted normális).

Elkövettél egy hibát, aminek minden következménye egyedül téged terhel, másnak nem ártottál vele. Egyszeri "ejnye" kiakadást még megértenék, utána mondanám, hogy sz*rjál bele, egy évet dolgozol valahol, aztán majd utána kezded az egyetemet. Több is veszett Mohácsnál..


Azt nem mondom, hogy a párod reakciója helyénvaló, de a családjának mi a fene köze van hozzá? Ők neveltek fel? Milyen jogon kapsz tőlük fejmosást?


Azon viszont tényleg elgondolkoznék, hogy ennél nagyobb hibát szinte biztosan fogsz véteni az életben, és kíváncsi lennék, azokra hogyan reagál(nak).

Értékeld át a dolgokat.

2016. júl. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!