Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok féltékeny, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok féltékeny, de félek, hogy beleszeret másba?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt, harmonikus a kapcsolatunk, és nagyon összhangban vagyunk. mondhatni minden tökéletes. de pont attól félek, hogy olyan tökéletes minden, hogy nem bírnám ki, ha elveszíteném ezt az egészet, és Őt. bízok benne, tehát nem attól félek, hogy megcsalna, vagy a hátam mögött lenne valami nője.. illetve ő sem ad rá okot. csak mindig félek, hogy a munkahelyén, ahol új (3 napja van ott) megismer valakit, akibe beleszeret. hisz tudjuk, hogy működik ez általában: beszélgetés, a felek megismerik egymást, és egyszer csak észreveszi, hogy szerelmes lesz. és rettegek ettől, nem féltékenykedek, nincs rá okom, egyszerűen csak félek ettől. hogyan terelhetném el a gondolataimat? hetek óta ezek kínoznak mindig. tudom, ha esetleg megtörténne, akkor 'ez van', de zavar, hogy a nyugodt napokon is ez a gondolat van a fejemben... :(


22N


2016. júl. 29. 15:16
 1/2 Blade Bone ***** válasza:
:( De ha olyan tökéletes, miért nem azon agyalsz, hogy mivel lephetnéd meg, vagy esetleg, hogy mikor láthatod. Ilyen szokványos dolgokon. :)
2016. júl. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amiről te beszélsz, az nem hirtelen szerelem, hanem hirtelen vonzalom. Mindenkivel előfordul és egy jó kapcsolat kibírja. Ha tényleg harmónikus, őszinte a kapcsolatotok, akkor nincs miért aggódnod.
2016. júl. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!