Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szexel valóban megoldható minden?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsicska kérdése:

Szexel valóban megoldható minden?

Figyelt kérdés
Komoly gondjaink vannak a férjemmel.Úgy volt hogy augusztus végén szét is költözünk.De úgy alakult,hogy 3 hónapja én most meg ő vált munkahelyet,így megvárnánk míg minden rendben leszeló kapcsán.Van egy édes kialányunk és egy marha nagy hitelünk.Ez sokat nyom a latba.Én már régóta nem vagyok szerelmes belé.Ennek ellenére a szex nagyon jól működik.Emberileg kijövünk,nem veszekszünk.De nekem nagyon hiányzik a szenvedély.Hiányzik a közös program (nehéz összehozni,mert én is dolgozok,ő is és még maszekol is).Sajna az érzelem már régen elveszett részemről,akármit is tesz nem jön már vissza.De valahogy nem tudom elképzelni,hogy meg tudom oldani az életem nélküle.De nem vagyok boldog.Viszont mikor oda jut a helyzet,hogy akkor megbeszéljük hogyan tovább és akkor külön utakon folytatjuk,jön a szex mint megoldás.Hol ő hol én kezdeményezem.Meddig mehet ez így tovább?A legrosszabb a bizonytalanság,hogy nem tudom mi lesz,meddig maradunk együtt.32/N 15 éve vagyunk együtt
2016. júl. 31. 23:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha már az érzelem elveszett akkor semmi értelme ennek. Az élet rővid és ki kell élvezni. Bolodgnak kell lenned! 😊 A szex meg csak egy kis ideig lesz "megoldás",de hiába,ha nem vagy boldog! Szerintem egyértelmű a válaszom...Sok sikert!
2016. júl. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
29%

Grat a névválasztáshoz :)


Mi lenne ha nyitott házasságban folytatnátok?

2016. júl. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Pillanatnyi megoldásnak talán jó, de hosszútávon kizárt!
2016. júl. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem maradj vele.

Ott a gyerek, a hitel,jól kijöttök emberileg, jó a szex.

Egy párkapcsolat évtizedeken keresztül nem a folyamatos,izzó szenvedélyről szól.

Kell az neked, hogy ismerkedj, atbaxanak, gyerekkel jó esélyed van,a férfiak 90%a csak szexet akar majd.

Legyen eszed.

2016. júl. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

Inkább szervezzetek közös programokat, kicsit fel kell turbózni a kapcsolatotokat.

Tudom, nem egyszerű, de oldjatok meg.

Tipikusan olyan hazasságnak tűnik,amit nagy hiba lenne felbontani.

2016. aug. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
Próbáljatok párterápiát esetleg. Ezért tényleg kár lenne.
2016. aug. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Majd elrendeződik idővel.

Mi már elváltunk, tudjuk hogy nem működött köztünk már a dolog. De attól még "jó" viszonyban vagyunk egymással. Szex is van, mert egyikünknek sincs senkije, és arra pedig szüksége van az embernek.

Majd külön költöztök, és kialakítjátok a saját új életeteket, megismertek valaki mást akitől nem csak szexet kaptok hanem érzelmeket is. Akkor vége lessz ennek az átmeneti állapotnak ami valljuk be, nem igazánn jó.

2016. aug. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet nálam is. Nem szeretem szerelemmel de nalunk a szex sem működik. Viszont jol megértjük egymást nincsenek nagy veszekedések. Kár lenne 10 evet eldobni de boldog sem vagyok. De a gyerekek miatt nehéz.
2016. aug. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Látom a korán kelő tinik,és a párkapcsolatot csak Gyakorin írásban látó okoskodó arcok megtalálták a piros kezet:D

Mert se lát,se hall,gondolkodni nem kell,mondjuk ez egy ilyen ország...csak lökni a dumát,amit itt betanult,szakítson az aktuális kérdező.

Kapcsolat és kapcsolat között,élethelyzet és élethelyzet között óriási a különbség.

Nehogy már rábeszéljétek a kérdezőt,lehet élete legnagyobb hibájára.


Ez frappánsan illik ide : http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap..


Kérdező !

Mielőtt bármit lépsz,kérdezd meg a szüleidet,nekik hogyan alakult az elmúlt 50 évük...vagy mást,ismerős öregeket,akik leéltek egymás mellett jónéhány évtizedet.

Legyél észnél :)

2016. aug. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen, éljen le egy életet boldogtalanul mert a régiek 50 évig egyutt voltak?
2016. aug. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!