Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szexel valóban megoldható minden?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsicska kérdése:

Szexel valóban megoldható minden?

Figyelt kérdés
Komoly gondjaink vannak a férjemmel.Úgy volt hogy augusztus végén szét is költözünk.De úgy alakult,hogy 3 hónapja én most meg ő vált munkahelyet,így megvárnánk míg minden rendben leszeló kapcsán.Van egy édes kialányunk és egy marha nagy hitelünk.Ez sokat nyom a latba.Én már régóta nem vagyok szerelmes belé.Ennek ellenére a szex nagyon jól működik.Emberileg kijövünk,nem veszekszünk.De nekem nagyon hiányzik a szenvedély.Hiányzik a közös program (nehéz összehozni,mert én is dolgozok,ő is és még maszekol is).Sajna az érzelem már régen elveszett részemről,akármit is tesz nem jön már vissza.De valahogy nem tudom elképzelni,hogy meg tudom oldani az életem nélküle.De nem vagyok boldog.Viszont mikor oda jut a helyzet,hogy akkor megbeszéljük hogyan tovább és akkor külön utakon folytatjuk,jön a szex mint megoldás.Hol ő hol én kezdeményezem.Meddig mehet ez így tovább?A legrosszabb a bizonytalanság,hogy nem tudom mi lesz,meddig maradunk együtt.32/N 15 éve vagyunk együtt
2016. júl. 31. 23:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hagyd ott. A szerelem így is úgy is elmúlik! Nem ez a kérdés, hanem az, h mi marad utána. És a leírásod alapján nekem az jön le, h azért nálatok ezt leszámítva nincs akkora baj. És ezért, nem éri meg eldobni. Sokkal inkább megéri abba energiát fordítani, h helyre hozd a kapcsolatod. Mert ezt még helyre lehet! Figyi, ha kilépsz belőle (ráadásul írod is, h nem tudod elképzelni az életed nélküle), semmi garancia nincs rá, h mással jobb lesz. Eleinte lehet, de az csak az újdonság varázsa miatt. Szerintem nem az a megoldás ilyen helyzetben, h kihátrálsz belőle, hanem inkább megpróbálsz javítani rajta, megpróbálom más szemszögből nézni, és átértékelni dolgokat. És ha ezután sem megy, még mindig meg lehet pattanni.
2016. aug. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A szex önmagában semmi. Szerintem jobban jártok, ha a problémátokon elkezdtek még időben dolgozni. Kit érdekel a maszekolás? Vállaljon kevesebbet, hogy elmehessetek kettesben is ide-oda-amoda...hogy újra fellobbanhasson köztetek a szerelem is. Vagy ha végképp nem megy,..akkor váljatok el. Erre később, ha nem változtattok valamin...keményen rá fogtok ba.szni!
2016. aug. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
kívánCSICSKA :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdd
2016. aug. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szóval tök jó minden, csak neked hiányzik a "szenvedély".

Azzal az a baj, hogy addig él, míg csak vágy...szóval ha keresnél egy másik pasit, akkor egyszer csak megint itt tartanál.

Túl fiatalon jöttetek össze, de az már nem fog változni.

Valami hasonló helyzetben és a családba lettem szerelmes, az túllendítette pár nehézségen.

2016. aug. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!