Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem vagyok szerelmes a páromba, de valahogy mégis jó vele?

Figyelt kérdés

Pár napja úgy érzem, nem vagyok szerelmes a barátomba. Nem történt köztünk semmi negatív, sőt, alig egy hete jöttünk haza nyaralásból, ami alatt boldogabb voltam, mint valaha.

Kb 1 éve vagyunk együtt, sok éve vagyunk jóban. Jobban szerettem őt, mint bárkit előtte.

Most nem érzek iránta különösebben semmit, nem szeretem..

De közben nagyon jól kijövünk, megértjük egymást, jó páros vagyunk, boldognak érzem magam mellette, és kiegyensúlyozott vagyok, vonzónak látom őt és a szex is jó, kellemes vele lenni, és nem mellesleg nagyon szeret engem.

Nem akarom őt elveszíteni, szóval Szerintetek bele tudnék szeretni újra? Hogyan?

Véleményetek szerint így megéri együtt maradni akkor is, ha így maradnak a dolgok?

23/L (a barátom 24/F)


2016. aug. 1. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megéri. Mert a szerelem mindig elmúlik egy idő után. Nem az számít. Az számít, h mi jön a helyébe. Te azt mondod jó páros vagytok, szereted, hiányzik, jó vele lenni, és nem utolsó sorban boldog vagy vele. És ez bőven elég ahhoz, h harmonikus kapcsolatban élj! És ez a lényeg. Ne hajszold a szerelem érzését, mert az csak egy jól csengő illúzió, ami minden esetben elmúlik. Ezt ne feledd, és ez alapján mérlegelj!
2016. aug. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A.R. ***** válasza:
52%
Hát te beteg vagy :D Leírtad a tökéletes párkapcsolatot és most itt húzod a szádat? :D Vicc vagy komolyan, menj és ásd el magad.
2016. aug. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2

Nem jött le, hogy épp ez a probléma, és ezen akarok változtatni?

2016. aug. 1. 14:38
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon hu de szerelmesnek en se ereztem mindig magam x ido elteltevel. Akkor is szerettem,de az a "rozsaszin szerelem erzes"nem mindig volt. Idonkent,mikor meglattam es beleneztem a szemebe vagy akkor ujra es ujra fel fel langolt.

Mindig ugyanlyan hofokon em lehet erezni.

2016. aug. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%

szerintem lehet így élni, kérdés, h. a halálos ágyadon majd hogy fogod a döntésedet értékelni.

úgy élni, h. nem vagy full szerelmes, nem ismered meg ezt a nagy érzést, ami NEM illúzió, létezik, még ha idővel át is alakul v. csillapodik szeretetté, nem tusom megéri-e így leélni az életet.

én nem tudnám...

ha a szemembe néz, megremeg a lábam, ha rá gondolok, lúdbőr és forróság egyszerre, ha átölel, elolvadnak a csontjaim, ha hozzámér, bizsergek, ha hallom a hangját, kivirulok. stb.

lehet ezek nélkül élni, de 1 életed van, és mindenki megérdemli a szerelmet.

2016. aug. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Nekem az a tapasztalatom, hogy a szerelem nem egy folyamatosan lángoló-perzselő valami.


Van, hogy megőrülök a páromért, iszom minden mozdulatát, pillantását, nem látok a rózsaszín ködtől, aztán máskor meg cseppet sem bánom, hogy nem találkozunk, elvagyok a magam kis világában, és pont elég napi egyszer hallani a hangját.


Ezek a dolgok függnek attól, hogy épp milyen körülményeid vannak, mennyire vagy stresszes, vagy hogy mennyit találkoztok, milyen minőségűek ezek a találkozások. Én a helyedben nem ásnám el ennyire a kapcsolatot csak azért, mert épp nem vagy "annyira" szerelmes.

Simán megkérném a helyedben, hogy lepjen meg, varázsoljon el, szervezzen neked randit, mint az elején. Persze tegyél ki te is magadért. :)

2016. aug. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#5

Ismerem ezt az érzést, pontosan ilyen volt vele eddig.

2016. aug. 1. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!