Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tombolhat a szerelem, ha rossz a szex?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Párommal lassan másfél éve vagyunk együtt, de a szexet valahogy nem sikerült még összehangolni. Imádok vele lenni, bármit csinálunk, jól érzem magam, megnevettet, szinte sosem unatkozunk. Viszont ritkán szexelünk, és többnyire én kezdeményezek. Abból a kevésből meg még annál is kevesebb, amire azt mondhatnám, hogy tényleg igazán jó.

Tapasztalatokra volnék kíváncsi ezzel kapcsolatban, hogy ki hogyan élte meg a hasonló problémákat.

Köszönöm előre is :)


2016. aug. 2. 01:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Azért rossz mert ő nem kívánja annyit, nem meri, és nem tudtok rendesen kommunikálni róla, vagy van más oka is?
2016. aug. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok benne biztos, hogy mi jár a fejében. Néha úgy érzem, hogy már az első pillanatban bedobna mindent, néha meg valahogy a közepén eltunyul, és várja, hogy csináljak mindent. A kommunikáció mindig is nehéz volt vele, de már a legtöbb témában nyitott felém. A szexualitás még egy kényes kérdés....
2016. aug. 2. 02:30
 3/10 anonim ***** válasza:
Pedig milyen szép lenne ha tudnátok egynas vágyait teljesíteni és minden téren boldoggá tenni egymast. Ehhez vagy elkezdtek a szexről tabuk nelkul beszelni vegre vagy az idők során elfogy a turelmed. Remelem inkabb alkalmazkodtok egymáshoz es kölcsönös jo lesz a vege
2016. aug. 2. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Te nő vagy, vagy férfi? Nálunk általában a párom kezdeményez (én vagyok a nő). Ha csak annyi lenne a probléma hogy nem vagytok még teljesen egy hullámhosszon, az orvosolható. Mi mindketten elsők voltunk egymásnak. Az elején se volt rossz a szex, de nem voltunk valami profik. Kb 1ev utántól mondjuk azt, hogy azóta fantasztikus. Bár mi az elején minden nap szexeltünk. Most már"csak" heti 3x kb., de az mindig szuper. Szerintem mindenképp beszéljétek róla.
2016. aug. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
A konkret kerdesre a valasz, szerintem nem. En eddig egyetlen sracnak adtam eselyt az agyban is, akirol ugy ereztem, hogy nem igazan lesz jo, de a vegen igazam is lett, es utana attol a benazastol kezdve mar nem is nagyon tudtam ferfi szamba venni, arrol meg hogy igy legyunk kapcsolatban es majd tanitgassam vagy keves, silany egyuttletekkel kibirjam, csak azert mert kedves, aranyos, megnevettett meg helyes, arrol szo sem lehet. A baratom foglalta ossze legjobban szerintem, "ha egy pasi rossz, akkor akarmennyi gyakorlas utan is az lesz", mert egyszeruen nincs meg benne az a finom erzek a szexualitas irant. Nobol is van ilyen, keressen olyat. Szoval masok vagyunk persze, de hosszutavon nem eri meg ezzel szenvedni, mert a szexualitas mindig ut es kapocs lehet ket ember kozott a kapcsolatban, igy ha barmi mas elromlik, lehet ezzel kezdeni nyitni, oldani a feszultseget. De ha az is mar alapbol szar, akkor csak feleslegesen nehezititek egymas eletet. De ez csak az en velemenyem.
2016. aug. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De mondjuk, segithet meg ha leirod a konkret problemat, hogy miert nem jo vele.
2016. aug. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Felnőtt emberek.... Bszni sem tudnak....
2016. aug. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

" A kommunikáció mindig is nehéz volt vele, de már a legtöbb témában nyitott felém. A szexualitás még egy kényes kérdés...." egy tomboló szerelembe ez nem nagyon illik bele.


A szerelem a fontosabb, a szex meg tanulható, szóval félre a kényes kérdésekkel.

Ha abból baj lesz, akkor baj van most is, csak elfordultok.

2016. aug. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, tombolhat. Viszont, a rossz, kevés, unott, stb szex, szépen kioltja.

Írják, beszéld meg vele. Szerintem a megbeszélés, halottnak a csók. Talán egy kis ideig lesz valami változás, de vissza áll minden az eddigiekre.

Szeretkezés, alapból, a másiknak örömszerzés. Ez, csak akkor jön össze, ha mindketten figyeltek egymásra. Adtok jeleket és értitek, tudjátok, épp mit akar a másik.

Egyik fél, csak a csodát várja, vagy a jeleket nem érti, nem foglalkozik vele, nem lesz jó. Azt meg lehetetlen fotelba ülve megbeszélni, Hogy egy szeretkezés közben, milyen lesz ebbe, vagy abba a pillanatban a lelki állapot. Épp hol tart a másik és mos és azonnal mi lenne a jó.

Nem adtok, vagy nem értitek a jelzéseket, akkor ennyi.

Van pár ismerősöm, akik ezért váltak el végül.

2016. aug. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Én vagyok a nő, 23 évesek vagyunk, nekem nem ő az első párom, de neki én igen. Sejtettem, hogy hasonló válaszokat kapok, de reméltem, hogy mások máshogy gondolkodnak.
2016. aug. 2. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!