Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkértem a barátnőm kezét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkértem a barátnőm kezét, de már most hiányzik a szeretőm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
6 éve vagyok együtt a bartnőmmel, de 3 éve szakítottunk közben volt egy másik kapcsolatom, plusz egy barátság extrákkal (szeretők voltunk, de ez nem csak szex volt, tényleg szeretjük egymást). A barátnőmet is szeretem, de a szeretőmmel mindig jobban éreztem magam, sokkal jobban megértettük egymást, ezért megkértem a barátnőm kezét, hogy közelebb kerüljünk egymáshoz, 1 hete nem találkoztunk kettesben a szeretőmmel és hiányzik. Félek belegondolni még abba is hogy mással szexel. Szeretem a barátnőmet de ez felőröl, nem tudom mit csináljak, hogy eltudjam felejteni Őt.

2016. aug. 2. 17:26
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csináld a következőt... Lépj hátra, és b..d pofán magad!!! Kicseszel magaddal, ok, megérdemled. De kicseszel a barátnőddel is, szóval tényleg idióta vagy.
2016. aug. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Ember attól, hogy megkéred a barátnőd kezét még nem kerülsz Közelebb hozzá....😂Pláne nem szeretővel dúsítva. A fejedben szétnéztél már, hogy minden rendben van-e?A vázoltak alapján nem úgy tűnik.
2016. aug. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Jól csinálod. Lesz egy biztos pont. A szeretőd ott lesz, ha mégsem, akkor lesz másik. Szerintem, két szerető kell, mert egyik lepattan, még legyen kinél vigasztalódni. Végül is, a nejednél nem vigasztalódhatsz, hogy lelépett a szeretőm.
2016. aug. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
megérett az emberiség a pusztulásra :D hogy te milyen egy sötét állat vagy...
2016. aug. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
ha jól értem a leírásból a szerető el szokott tűnni hosszabb-rövidebb időre. ezért nem bízol benne
2016. aug. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Nem, nem tűnt el, nagyon szeret szerintem ő is. Csak hogy megkértem a barátnőm kezét nem akarom csalni...de annyiszor eszembe jut, hogy már szörnyű
2016. aug. 2. 20:04
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem értem, hogy miért vagy a barátnőddel akkor. Te is szereted a szeretődet, ő is téged, jöjjetek össze ti ketten, ezt a szerencsétlen csajt meg hagyjad, szakíts vele, neki is jobb lesz utána egy olyan férfivel, aki megbecsüli és szereti IGAZÁN.
2016. aug. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
mi az indok arra, hogy nem a szeretőddel vagy, szerinted?
2016. aug. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőt meg lehet csalni, de menyasszonyt nem? :D te mekkora egy gyökér vagy...

Szerintem kérd meg a szeretőd kezét, és legyen a barátnőd a kufircpajtás.

2016. aug. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Hát komám,ha az ostobaság fájna Te ordítanál!!! 😂
2016. aug. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!