Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

34 eves ferfi tetszik. Ez mennyire baj? 18/l

Figyelt kérdés
Nyilvan nem oke..diakmunkan voltam igy mindennap lattam es lehet nem tetszett volna meg ha nem ereztem volna ugy hogy tetszem neki.Bar nemhiszem hogy pont ennyire fiatal lanyok jonnenek be neki..es sose volt ilyen hogy ilyen idos ember tetszett volna es nem is tudnek meg vele is barmit elkepzelni nem tudnek vele osszejonni mert fura lenne a nagy korkulonbseg.Es nem is annyira az esetem de valami megis megfogott benne es most picit elszomorit az a dolog hogy tobbet nem latom.

#34 eves
2016. aug. 5. 23:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális.Nő vagy ész nélkül.Nyugodtan menj és kefélj vele.Nyugi nem leszel ri-banc.De ha majd esetleg nem jönne be a teljesítménye akkor ne minket hibáztass.Hanem magadat.
2016. aug. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Mostmar nem fogom latni igy biztos elfelejtem.Nem is akarnek tole semmit mert tisztaban vagyok a dolgokkal.Tul nagy a korkulonbseg mindkettonket mas koti le..mert amig en iskolaba jarok o mar reges reg dolgozik..meg ilyenek.Szoval minden vilagos,csak megtetszett.Es utolso valaszolo..nem akarok vele semmit csinalni mert van eszem.;)
2016. aug. 6. 10:37
 13/17 anonim ***** válasza:
Az jó ha van.Kérd el a számát így néha feltudod hívni.Azért nem kell elfelejteni.
2016. aug. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Tegnap ota ismerosom facebookon szoval ha ugy van tudok vele beszelni:)
2016. aug. 6. 12:44
 15/17 anonim ***** válasza:
Bejelölt? Vagy te jelölted be?
2016. aug. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Felejtsd el! Amig meg lehet... Higgy nekem. :) Ebbol csak rossz sulhet ki. Meg mielott elkezdodne valami zard le ezt magadban de gyorsan! Nem parancs... De ha jot akarsz mindkettotoknek inkabb hagyod a fenebe. Talalsz korban hozzad illot is.
2016. aug. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Tudom en hiszek:)Es nem is gondolok ra ha ugy van..csak nem tudom,mindegy:)Majd talalok,igen!:)koszonom.
2016. aug. 8. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!