Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom nagyon atvert, es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom nagyon atvert, es nem tudom mit csinaljak?!

Figyelt kérdés
A baratommal 4 honapja vagyunk egyutt,de az utobbi talalgozgatasok soran lattam hogy a volt baratnoje hivogatja irogat neki,nekem ez nagyon gyanus volt ezert elkezdtem nezegetni a csaj facebookjat lattam hogy kint vannak meg a kozos kepek stb. Ezert gondoltam rairok a csajra hogy miujsag...o verig allitotta hogy ok meg egyutt vannak es 2honapra mentek csak szet,es azt mondta hogy velem nem is volt kapcsolatban,na erre megkerdeztem a baratom vagyis irtam neki hogy mit kepzel stb.es azota nem irt. Nem keresett,nem hivott nem kuldott smst.en probaltam hivni es folyamatosan foglaltat jelez,az smseimre nem valaszol.nagyon kivagyok.sirok egesz nap es nem tudom mi tevo legyek,nagyon szerettem es tanacstalan vagyok...

2016. aug. 8. 18:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
haha
2016. aug. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%

Elb..sztad, a csaj helyett a pasival kellett volna először őszintén és nyíltan beszélni.


Felejtsd el a pasit, és kész, ha az "ex"-ét szereti még mindig.

2016. aug. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Elso szerinted vicces mas kinja?
2016. aug. 8. 18:26
 4/11 anonim ***** válasza:

1.Mivel nem mutat hajlandóságot arra, hogy megbeszélje ezt veled, valószínűleg igazat írt a csaj.

2.Lehet sértő a barátod számára, hogy Ennyire nem bízol benne.

2016. aug. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4 hónap? Megismerésre is kevés. Tanuljál belőle. Jó voltál ágybetétnek.
2016. aug. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hagyd menni a francba, ezt férfiként tanácsolom.

Több sikert a következővel!

2016. aug. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Elég nehéz kihámozni, hogy miről írsz.

Szóval te 4 hónapja vagy vele, de az utolsó kettőben már osztozol a exével?

2016. aug. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2 csaja volt egyszerre. Sajnálom. Ne sírj miatta.
2016. aug. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolso elotti,igen
2016. aug. 8. 20:48
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát nagyon nincs mit tenned, sajnálom.

Pótlék voltál, amíg összezördült a barátnőjével, szemét alak, az utolsó két hónapért biztosan.

2016. aug. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!