Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig maradnal egyutt a ferjeddel ha tudnad hogy 2 eves gyereked autista?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy brutalisan kegyetlenul banik velem.Alaz sokszor vita kozben lekop vagy epp ciganynak becez.Az nem kerdes hogy nem maradok vele de kulfoldon elunk es nincs itt rokonom.Azt se tudom mi lesz a fiunkkal mennyire lesz nehez vele az allapota miatt.Idaig ezert nem valtam de nem tudom mikor lepjek mert igy nem tudok tovabb elni.Sajna ilyen a termeszete csak ez most jott ki rajta a gyerekvallalas elott nem ilyen volt.Raadasul kozos hazhitel van amit ketten tudunk csak fizetni.Haza nem tudok menni.beleorulok ebbe a helyzetbe.
2016. aug. 9. 21:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia! Azt írtad, hogy a Te neveden van a ház. Akkor elvileg el tudod adni. Nem tudom ott kint hogy mennek a dolgok, de Magyarországon ha eladod a házad amin hitel van, akkor még mindig tartozol jó esetben "csak" pár millával a banknak. Ennek járj utána először, hogy anyagilag hogy tudsz kimászni ebből. Beszèlj egy ügyvéddel is, mert gondolom mivel házasok vagytok, valamennyi pénz járna a férjednek is a házból! Ha sikerült eladni, akkor tudsz venni egy kisebb házat vagy lakást amiben elvagytok ketten a gyerekkel.

De mielőtt ezt közölnéd a férjeddel, előbb bank és utána ügyvéd! Mert ha ilyen patkány akkor simán kinézem belőle, hogy megpróbál titeket kisemmizni.

2016. aug. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
igen, ahogy az utolsó írja, kell egy ügyvéd, aki ebben járatos. Semmiképp ne gyertek Magyarországra, teljesen felesleges. Ott éltek, ott laktok, van ez így.
2016. aug. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!