Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Terhes vagyok és a párom el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maja0309 kérdése:

Terhes vagyok és a párom el akar hagyni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tanácsra lenne szükségem! Múlt héten derült ki, hogy terhes vagyok, de a párommal akadtak konfliktusok, de úgy éreztem tudunk együtt élni, hiába össze akart pakolni valahogy mégis tudtam hatni rá.most nem tudom mit csináljak nagyon kétségbe vagyok esve. Amúgy nagyon szereti a gyerekeket, de azt mondta, hogy ürességet érez. Hogyan tudnám vissza hódítani? Én nagyon szeretem! Volt egy vetélésem is ezelőtt, és nem bírnám ki, ha lenne valami baja a picinek, nélküle nem tudom elképzelni az életem. Ma este azt mondta, hogy beszélünk,ha hazajött a munkából.de rettegek, hogy elhagy!

Köszönöm szépen a válaszokat!



#terhesség #félelem #Elhagy a párom
2016. aug. 11. 15:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

A pici nélkül nem bírnád ki az életed?

Ajajaj.

Értem, hogy érted, de ez a megközelítés akkor is borzasztó ártalmas. Gondolom eszköz lesz majd, hol erre, hol arra, és ugye az sem kizárt, hogy később, ha most el is hagy a férjed, azért a gyerek miatt visszatérne.

Ajajaj.

Én is így lettem terhes, felneveltük és imádtuk a fiúnkat, rengeteget veszekedtünk, és aztán jól el is váltunk, amikor 16 éves lett. Tudja a fiam, hogy szerettük, de azt is, hogy milyen szar légkörben nőtt fel, és hogy minőségi szeretetmintát nem kapott. Ajnározhatod ahogy akarod a gyereked, igazából az nevel igazán, amit mintának lát másik két ember között.

2016. aug. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Persze, hogy terveztük, nem tartottam fegyvert a fejéhez. Egy vetélés után biztos nem vetetném el a gyerekem, akit Isten megadott. Én azon vagyok, rendbe hozzunk mindent! Nem tudnék nélküle élni.
2016. aug. 11. 17:29
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
NEM Isten adta, hanem te akartad. De ha megtartod, akkor ha nincsenek mamák, nem tudsz majd mellette dolgozni. A munkáltatók nem nagyon alkalmaznak kisgyerekes nőket. Akkor hogyan akarod felnevelni? A párodra ne számíts, főleg, ha még nem is vagytok házasok. Ha egyszer megcsalt, meg fog később is, ha egyáltalán melletted marad. Ma már nem lehet egy férfit a gyerekkel megfogni. Ne magadra gondolj, hanem a gyerekre. Az ő életét tolod el, ha megtartod, de nem tudod rendesen felnevelni.
2016. aug. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom. Ha már most képes lenne elhagyni, így hogy terhes is vagy... Szerinte később mi lenne? Max nyernél pár hónapot, évet...de tuti előbb utóbb le fog lépni...egy másik nővel. Én ezt érzem. Mindenféle rosszindulat nélkül. A helyedben hagynám. Nincs értelme szenvedned... Keress egy olyan férfit magad mellé, aki megbecsül és esze ágában sincs lelépni!
2016. aug. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!