Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a párom kiakadása,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a párom kiakadása, amiért mással mentem el a hajóútra?

Figyelt kérdés

Már mióta el akartam menni hajókázni a Balatonon, és idén nyáron végre összejött egy út Badacsonyba. Párommal mentem volna, nekem ez nagyon sokat jelentett, tudta, hogy mennyire várom már. És pár nappal előtte benyőgte, hogy mégse tudunk most menni, mert dolgoznia kell. Azt mondta, hogy majd bepótoljuk. Magyarul, idén már biztos nem mentünk volna.... Sírva meséltem ezt az egyik fiú barátomnak, és azt mondta, hogy ha még nincs visszamondva a jegy, akkor majd ő eljön velem. Hát én meg egyből beleegyeztem, mondtam is a páromnak, de ő azt mondta szó se lehet róla. Másnap ő el is ment dolgozni (külföld), én meg, tudom nem szép dolog, de a kérése ellenére mégis elmentem azzal a barátommal az útra. Ma jött haza, és mikor meséltem neki, nagyon kiborult, szinte őrjöngött (de nem bántott), és azt mondta nagyon csalódott bennem, és most idő kell neki. Azt mondta az egyik haverjához megy, azóta haza se jött, és a telefonja is ki van kapcsolva. Hívtam a haverját, azt mondta ott van, de most nem akar velem beszélni. Nagyon szeretem őt, de fontos volt nekem ez az út, igazán megérhette volna.

Szerintetek jogos a kiakadása, tényleg bunkóság volt ez?


2016. aug. 13. 20:26
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
72%

Jaj, bocsánat, nem tudtam, hogy ha az ember lánya párkapcsolatban van, többé nem csinálhat közös programot fiúbarátokkal. Ezek szerint én tinikorom óta az összes barátomat folyamatosan csaltam. Hát, mindig tanul valamit az ember.


Kérdező, ez a pasi nem hozzád való. Láthatóan másképp gondolkodtok a kapcsolatról és a barátságokról is, sőt, ő az a típus, aki azt szeretné, ha te az ő igényeinek megfelelően élnél, te meg az a típus vagy, aki úgy él, ahogy ő maga szeretne. Hosszabb távon ebből csak veszekedés lesz. Egyébként én sem tudnék olyannal lenni, aki mellett minden hímnemű barátomat le kellene építenem.

2016. aug. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Nekem ez nem férne bele, ahogy a párodnak sem (mondjuk eleve ilyen hogy hogy ellenkező nemű barát nincs az én szememben) de ezek szerint neked ez oké, tehát egyértelmű hogy nem illetek össze. Mindenkinek más fér bele egy kapcsolatba.
2016. aug. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Ezért sem igazán értem az ilyen jellegű kérdéseket, hiszen értelme nincs. Hiába írják le 100an, hogy nincs ebbe semmi ha nekem ez bántó és a páromnak is. Érted? Gondolom más dolgokban is eltér a véleményetek.
2016. aug. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

nem értem én sem,hogy jön ő ahhoz,hogy megtiltson neked bármit?

vele mentél volna, nem ért rá vagy nem akart menni.elmentél egy baráttal. nem látok ebben semmi problémát. ha nem bízik benned,az még számtalanszor probléma lesz

2016. aug. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!