Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a párom kiakadása,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a párom kiakadása, amiért mással mentem el a hajóútra?

Figyelt kérdés

Már mióta el akartam menni hajókázni a Balatonon, és idén nyáron végre összejött egy út Badacsonyba. Párommal mentem volna, nekem ez nagyon sokat jelentett, tudta, hogy mennyire várom már. És pár nappal előtte benyőgte, hogy mégse tudunk most menni, mert dolgoznia kell. Azt mondta, hogy majd bepótoljuk. Magyarul, idén már biztos nem mentünk volna.... Sírva meséltem ezt az egyik fiú barátomnak, és azt mondta, hogy ha még nincs visszamondva a jegy, akkor majd ő eljön velem. Hát én meg egyből beleegyeztem, mondtam is a páromnak, de ő azt mondta szó se lehet róla. Másnap ő el is ment dolgozni (külföld), én meg, tudom nem szép dolog, de a kérése ellenére mégis elmentem azzal a barátommal az útra. Ma jött haza, és mikor meséltem neki, nagyon kiborult, szinte őrjöngött (de nem bántott), és azt mondta nagyon csalódott bennem, és most idő kell neki. Azt mondta az egyik haverjához megy, azóta haza se jött, és a telefonja is ki van kapcsolva. Hívtam a haverját, azt mondta ott van, de most nem akar velem beszélni. Nagyon szeretem őt, de fontos volt nekem ez az út, igazán megérhette volna.

Szerintetek jogos a kiakadása, tényleg bunkóság volt ez?


2016. aug. 13. 20:26
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
38%

Ismerős helyzet :)

Màs dologban is lekorlàtoz ès tilt? Mindenben ővé az utolsó szó? Nagy a korkülönbség közötettek? A barátod korodbeli szóval akivel mentél? Gyerekként kezel és féltékeny a párod. Ez nem fog megjavulni hosszútávon sem. Elég szemét dolog azt mondani hogy akkor majd jövőre megyünk. Szabadnapja nincs, jövő hétvége? Az ő dolgai mindennek felett míg a te kéréseid a szőnyeg alá söpörve. Esélyes, hogy nagy korkülönbséges párkapcsolatról van szó a kérdésben.

2016. aug. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 Noren1989 ***** válasza:
17%
#12es, azért ne spekuláljuk túl a dolgot, hadd válaszoljon a kérdező a feltett kérdésekre.
2016. aug. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
31%
Mik ezek a válaszok ? Igaza volt a srácnak, nagyon is jól tette hogy lelépett, ezt is kell. Mi ez a nagy szabadság, hogy már te azért is egy férfival fogsz elmenni ? Mert ki vagy te ?! Párkapcsolatban vagy, erre meg fogod aztán eltolsz egy ilyen húzást ?! Mire fel ?! Ezt a másik srác egyértelmű támogató jelnek vette, aztán most fogadjunk ott legyeskedik körülötted.
2016. aug. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Noren1989 ***** válasza:
0%
Feminista szombatot tartunk, nem tudtad?
2016. aug. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem bunkóság volt.

Ha 1 barátnőddel,mentél volna el,az ok,de nem csoda h így a barátod kiakadt,hisz egy sráccal mentél el,gondolj bele fordított esetben is,szarul esne neked biztos.Hát sokszor ez van előbb cselekszünk,mint gondolkodunk,majd rendeződik...

Máskor jobban beszéld meg a pároddal,az egyenes beszéd jobb,mindkettőnek:)

2016. aug. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
72%

Hát attól függ milyen "egy srác" volt az a barát. Ha régi jó barát, akivel biztosan nincs és nem is lesz köztük semmi (van ilyen), akkor az pont ugyanolyan, mintha barátnőjével ment volna. Nekem is van olyan barátom, akire párom tuti nem lenne féltékeny (de esetleg ha egy féltékeny, önbizalomhiányos nyomival járnék, azt zavarná), akivel ilyen esetben el tudnék menni, pont úgy, mintha lány lenne. De vannak olyan srácok is, akiknél tökéletesen érthető lenne a féltékenység. Ez meg a kérdésből nem derült ki.


Ha a srác saját személyiségéből adódóan dühöngött, az a pasira nézve gáz. Ha amúgy okot adtál neki, mert ez az adott srác hajt rád, akkor viszont eléggé bunkóság volt.

2016. aug. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
18%

Eléggé, mivel a saját vágyaidat ("jólétedet") az ő "jóléte" elé helyezted. Valóban szerelmeseknél ez nemigen fordulhat elő, ugyanis azok fordítva működnek.


Nnomost ebből azért igazából csak akkor van gond, ha ez nem kölcsönös dolog, hanem egyoldalú. Azaz az egyik fél felad, a másik fél meg csak nyer.


Szóval az a kérdés, hogy ellenkező esetben mi lenne a nagy helyzet?

Te is kiakadnál, ő meg itt kérdezősködne, hogy jogos-e? Avagy csont nélkül elnéznéd neki, merthogy hadd menjen csak az egyik barátnőjével, ha neki épp lehet - nélküled?

Mert első esetben épp egymásnak valók vagytok (aka: "zsák a foltját"), míg a másodikban hááát.... nem igazán illetek össze, no.

2016. aug. 14. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
79%

Hiába fikáz ez a sok muszlim hozzászóló, te nem vagy tulajdona a barátodnak.

Azelőtt kellett volna szólnia, hogy utazik, mielőtt a jegyeket megvetted. De akkor lapított.

Aki szerint 2-3 órát nem tölthetsz egy fiúbaráttal... súlyosan önbizalom hiányos, defektes ember - párkapcsolatra tökéletesen alkalmatlan.

2016. aug. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
51%
Ha a csajos/pasis hetvegek,a kulon bulizasok, a sajat kulon programok akar mas nemu baratokkal egyutt termeszetesek es jogosak, akkor miert lenne bun egy artatlan hajout? Nem egy fold koruli utra mentel a haverral.
2016. aug. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
18%
Én a helyében egy lányismerősömhöz mentem volna gondolkodni. Neked tetszene?! De a lényeg: a bizalomnak lőttek. Előbb-utóbb a kapcsolatnak is.
2016. aug. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!