Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fériak! Ti megtennétek 80-100...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fériak! Ti megtennétek 80-100 kilóméteres utat egy nőért? Sokat számít a távolság?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? Ha nem, akkor miért nem?

2016. aug. 15. 13:59
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

attól függ ki az a nő...


23F

2016. aug. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
60%
:) Több mint 200 kilométer oda, hetente, két évig. Miért, a nőért.
2016. aug. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Többet is, ha jó csaj.
2016. aug. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
52%
Értem 1000km-t tett meg a pasi, 4 éjszakát töltöttünk együtt, utána más dolgok miatt kettéváltak utjaink.
2016. aug. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
34%

Akkor már nem jobb kiverni rá Skype-on?


20F

2016. aug. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
88%
Mimden további nélkül. Nem is olyan rég meg is tettem rendszeresen. Mert azt hittem van értelme. Az más kérdés, h kiderült, h nem volt. :-( :-( De ha én igazán szeretek valakit, akkor érte a világ végéig is elmennék, nem h 80-100 km-t... Az semmi! Akár meló után pattanok is kocsiba, és már indulok is, ha úgy van.
2016. aug. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
69%
Én megtettem heti 400km-t, de soha többé.
2016. aug. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 Noren1989 ***** válasza:
81%

Már nyomtam, természetesen nem érte meg.


2-3 távkapcsolatom is volt hasonló, vagy nagyobb távolsággal.

Nekem annyira nem számít(ott) a távolság, de a nőimnek igen, ők valahogy mindig egy sokkal közelebbi pasassal jöttek össze utánam.

26/F

2016. aug. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
80%

Remélem nem gond, hogy nőként írok. Régebben gondolkodás nélkül nemet mondtam volna egy ilyen távolságú kapcsolatra, mert azt hittem nekem nem való ez a heti 1-2 találkozás. De rájöttem, hogy szimplán nem ismertem még olyat, akiért megéri várni.

Jelenleg két órás repülőút választ el a páromtól, 3-4 hetente találkozunk. De a világért sem cserélném le közelebbire, mert benne találtam meg azt amit mindenkiben kerestem eddig. Úgyhogy az első válaszolóval kell egyetértenem, ez csak attól függ, hogy milyen nőről / férfiről van szó. :) 80-100 km nem a világvége, ha úgy érzed megéri ez ne korlátozzon.

24N, 1900 km-es távkapcsolattal.

2016. aug. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Ó ez a kérdés tök fölösleges, magadtól is megválaszolod.


Egy fő kérdés van: kinek mennyit ér meg egy párkapcsolat?


Van, aki csak helyben, a saját városában akar csajozni, este a kocsmába felcsípni egy nőcit aztán hazavinni.


Más ésszerű határok közt akar csajozni, pl. nem hisz a 160 km-es távkapcsolatokban, ezért max. a szomszéd városig menne, olyan 30 km-ig.


Megint más kapcsolatot nem akar, de egy jó dugásért menne 100 km-t.


Van, akinek a pénz szab határokat, pl. pár ezer forintja van, amiből még ha el is megy a csajhoz, nem marad semmi amiből beüljenek egy mozira. Éppen ezért nem megy sehova, hanem netes társkeresőn szenved.


Végezetül vannak azok a nők akik életed értelme, és megtennél érte bármit ha szerelmes vagy, nem számít hogy 260 km-re lakik és vonattal- metróval és villamossal kell menned odáig.


Neked meddig éri meg?

2016. aug. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!