Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fériak! Ti megtennétek 80-100...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fériak! Ti megtennétek 80-100 kilóméteres utat egy nőért? Sokat számít a távolság?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? Ha nem, akkor miért nem?

2016. aug. 15. 13:59
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
60%
Az en baratom megtett 900 km-t csakhogy kavezhasson egyet velem, szoval szerintem attol fugg mik a celjaid az adott lannyal. Ha o AZ, akkor atrepulod az egesz orszagot csakhogy vele tolthess par orat akar minden testiseg nelkul is.
2016. aug. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
16%

11-es

Mekkora egy madár a srác, OMG

2016. aug. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
71%
Igen, nyilvan azert elunk azota is boldog kapcsolatban :). Mert nem akart rogton megdugni, hanem kepes volt udvarolni. Te mar csak tudod :"D.
2016. aug. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
80%
nem! Nincs heti 5 rugóm erre...
2016. aug. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
77%

Gubchee


De jo ilyeneket olvasni :) es ha hosszu tavon is igy mukodik nalad szuper :) Remelem olyan csajszit talalsz aki ezt megerdemli es ertekeli is :)

2016. aug. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
nem, mert csóró vagyok. arra sincs pénzem, amire kéne xD
2016. aug. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
15%

13-as

Elhiszem, hogy ez neked "romantikus", de az igazság az, hogy szemét elvárás volt tőled, aztán hogy nem is kapott semmit sem, még inkább.

Az biztos, hogy ha bármelyik barátnőm benyögte volna, hogy utazzál 900km-t egy kávéért, finoman nemet mondtam volna, teljesen mindegy, hogy ki az, mi az.

szánalmas ez az idétlen romantika.

2016. aug. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
69%
Jaj, hogy itt nemelyek mennyire utaljak a noket, es rogton az en elvarasom, az en stbm. Nem. Megismerkedtunk cirka 900 kmre a lakhelyetol, egy rendezvenyen egy kozos kave alatt, es utana o dobta fel, hogy jon es igyunk meg egy kavet ujra. Semmi elvaras nem volt senki reszerol, nem kell rogton ilyenekre gondolni. Es igenis romantikus gesztus volt, mert igy biztos lehetettem benne hogy tenyleg engem akar megismerni nem pedig egy gyors numerat akar... de gondolom ezt mar nehez felfogni.
2016. aug. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
van aki igen,és van aki nem. ezzel a kérdéssel nem leszel előrébb, kár volt kiiírni, mindenki más .
2016. aug. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Kicsit kifejlhetnéd. Mi egy évig éltünk távkapcsolatban, és minden héten megtette a férjem ezt az utat. Viszont mi tudtuk, hogy egy év az egész, és együtt lehetünk. Mert amúgy hosszabb távon nem látom értelmét a távkapcsolatnak. Ha nincs tisztázva, hogy ez az állapot meddig tart, vagy nincs is rá igény, hogy együtt legyetek, akkor én nem utaznék ennyit. Ha vakramdira mész olyan messzire az is meggondolandó 😄
2016. aug. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!