Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, ti tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti tényleg ennyire feledékenyek vagytok?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy nagyon máshogy vagytok bekötve, mint mi nők, de most már csak fúrja az oldalamat...

Létezik olyan, napokig simán eszetekbe sem jut a szerelmetek?


Mondjuk úgy, hogy távkapcsolatban vagyok, de facebookon nem, csakis telefonon tartjuk a kapcsolatot. Váltunk pár sms-t, majd megígéri, hogy délután felhív, és két nappal később csörög csak, mert azt mondja, hogy elfelejtette...

Ez normális, van ilyen nálatok komolyan? Én egyszerűen el sem tudom képzelni, mert folyton csak rá gondolok, napi legalább 10x...


Amikor telefonálunk vagy személyesen együtt vagyunk akkor iszonyú édes, úgy bánik velem mint egy hercegnővel... Ezért is nem jutok dűlőre azzal kapcsolatban, hogy mi ez, hogy kimegyek a fejéből :D


2016. aug. 16. 00:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem egyformán lángoltok.
2016. aug. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez nem normális.

Én nagyon feledékeny vagyok sajnos, gyakran felejtek el olyan dolgokat ami még 10 perce az eszemben volt. De egy ilyet hogy barátnőt elfelejteni felhívni , még én sem tudnék.

2016. aug. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Most nőként írok, nálam egyszer fordult elő ilyen, de akkor sem 2 nappal, hanem 1 nappal később hívtam, és olyan eset volt, hogy tényleg minden munkát akkor lőcsöltek ránk egyszerre a munkahelyen, wc-re menni sem volt időm aznap :D.


Az már sztem is necces, ha többször fordul elő ilyen, és rendszeres. De kérdés, milyen munkát végez, van-e vmi egyéb memóriazavara.

De leginkább azt tanácsolnám, hogy beszéljétek ezt meg, hogy ez téged zavar, ő meg elmondja, ő hogy érzi, mi lehet az oka.

2016. aug. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!


Mást is el szokott felejteni... A szülinapomat pl. :"D

Gondolom akkor ez nem jó jel... Kár

2016. aug. 16. 11:34
 15/15 anonim ***** válasza:

#14:

tudod a nők is tudnak hasonlóak lenni :)

az exem pl kihangsúlyozta, hogy "ő mindenre emlékszik, semmit nem felejt el"...ja 2-ből 2x felejtette el a szülinapom és a névnapomat is :D én 1x sem az övét...

szóval ez nem annyira nem függő, inkább figyelmesség kérdése...


23F

2016. aug. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!