Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek egy ilyen lehetetlen helyzetben?

Figyelt kérdés
40 éves nő vagyok, van egy 18 éves lányom és egy 12 éves fiam. Elváltam a gyerekeim apjától, és most összejöttem egy velem egykorú férfival, akit egy tisztességes, becsületes embernek ismertem meg, akinek én vagyok a második komolyabb kapcsolata az életben. Terhes lettem a közös gyermekünkkel 1 év együtt töltött idő után. A lányom valamelyik nap félrehívott egy bizalmas beszélgetésre, hogy csak tisztázásképpen, azért, ha később kiderül, ne legyen balhé belőle, hogy ő egy görbe este után együtt töltött egy éjszakát és lefeküdt az én jelenlegi párommal, amely körülbelül a megismerkedésünk előtt pár hónappal lehetett. Ez az ember azt mondta nekem, hogy még soha nem volt egyéjszakás kapcsolata, nem szokott bulikba járni. Természetesen nem zavarna, meg már nem is tudnék mit kezdeni a múlttal, inkább maga a tény zavar, hogy nem mondott igazat nekem. És ha egyvalamiben hazudott nekem, akkor elképzelhető, hogy másban is. Kb. 1 éve mutattam be a páromat a gyerekeimnek, lányom állítása szerint azért nem szólt azonnal, mert nem tudta, hogy komoly-e a dolog, és nem akart perpatvart rendezni, de most, hogy teherbe estem tőle, úgy döntött, elmondja. Nem tudom, miért, de úgy megundorodtam ettől az embertől, hogy nem is akarom a közös gyerekünket. Ennek tudtában, hogy a lányommal is együtt volt, valamiért nem tudok úgy ránézni, mint előtte. Állítólag most is rendesen szokta nézegetni a lányomat, amikor én nem vagyok ott, de még nem volt rá példa, hogy molesztálta volna. Lányom sem tud kényelmesen létezni a lakásban ennek az embernek a jelenlétében. Igazából az bánt leginkább, hogy nem mondott igazat nekem. Voltak már helyzetek, hogy nagyon sántított a sztorija egy bizonyos ügyről, hogy éppen hol volt, vagy mit intézett el a városban, ilyenek, idáig is gyanakodtam hazugságban, de most már biztos vagyok benne, hogy valami nem stimmel ezzel az emberrel kapcsolatban. Ti mit tennétek, szembesítsem vele, dobjam ki, vagy felejtsem el és éljek vele tovább?

2016. aug. 18. 19:22
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
17%

Nézd, én biztos vagyok benne, hogy az erkölcs lovaginájaként te férfiasan bevallanád a lelkitársadnak, hogy hát tulajdonképp őelőtte a fia is levarrt már téged egyszer részegen.


De ha mégsem, akkor gondold át a dolgot.

2016. aug. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
82%

#21 Amúgy nem tudom, hogy mi a bajod, egy tök alap dolgot vár el a kapcsolatában, ami az őszinteség.

Én nem tudom, hogy hogyan reagálnék, ha régebben megdugtam volna a párom lányát - remélem nem is fogom megtudni -, de az biztos, hogy ha nem is azonnal, de elmondanám neki. Ilyen téren őszinteség nélkül nincs értelme semminek - szerintem -.

2016. aug. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
0%
Dzsukelcsavo felcsinalta egesz csaladot
2016. aug. 19. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Én biztos nem mondtam volna a lányomnak, hogy mindenkinek meg kell tapasztalnia az egyéjszakás kalandokat... Az én erkölcseimmel és tapasztalataimmal nem összeegyeztethető.

A kérdésedre válaszolva, a lányod azt mondja, hogy lefeküdtek, te pedig még nem kérdezted meg a párod. Jól értem? Mi van, ha csak azért mondja a lányod, hogy ez történt és hogy még mindig nézegeti, mert nem akarja, hogy együtt legyetek? Nem állítom, csak felvetem, mint lehetőséget...

Ülj le a férfival és beszéljétek meg! Ha más hazugságon is kaptad már, akkor azt is! Öntsetek tiszta vizet a pohárba. Csak úgy lehet családalapításon gondolkodni. Bár, én azt sem értem, hogyha már kaptad hazugságon, hogy eshettél tőle teherbe? Én biztos nem adnám meg a lehetőségét annak, hogy gyereket szüljek olyannak.

2016. aug. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
30%

De neki akkor még NEM a lányod volt, hanem egy kaland... EZT fogd már fel!

Amikor lefeküdt vele, te a képben sem voltál, ő elment szórakozni, szexelt egyet, és ennyi történt.

Az, hogy UTÓBB kiderült, hogy az a lány, a te gyereked, már csak kellemetlen egybeesés.

2016. aug. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

21-es, inkább hagyd abba a gusztustalan poénkodást, mert ez k*rvára nem hangzott olyan jól, mint amennyire te elképzelted a buksidban.

Köszönöm a tanácsokat, mindenképpen megbeszéljük!

2016. aug. 19. 12:00
 27/35 A kérdező kommentje:
23-as, ha nem tudsz értelmesen válaszolni a kérdésemre, akkor menj el, mindenféle hülyeség kommentelése nélkül.
2016. aug. 19. 12:00
 28/35 A kérdező kommentje:
Aki tudni akarja, leültem vele megbeszélni, és bevallotta az egészet. Azt is elárulta, hogy csak azért mondta magát egyéjszakás kalandoktól mentes embernek, mert imponálni akart nekem. Megbeszéltük, hogy azzal imponál a legjobban, ha mindig a teljes igazságot mondja, és lassan 2 hónapja minden rendben van köztünk. A lányomnak van egy új kapcsolata, és egyre több időt tölt a barátjánál, mindenesetre kezd megbarátkozni a kialakult helyzettel és bár még mindig megtartja az "5 lépés távolságot" a páromtól, már közvetlenebb a kapcsolatuk és a lányom is szívesebben van otthon, miután így tisztáztuk a helyzetet. Helyes kisfiút szültem, ami segített összekovácsolni a családot. Párommal decemberben házasodunk, nagyon boldogok vagyunk. Tessék, hitetlenek: itt az élő példa, hogy egy ilyen kilátástalan helyzetből is ki lehet kerülni szerencsésen.
2016. okt. 7. 01:25
 29/35 anonim ***** válasza:
:))))))))))
2016. okt. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2016. okt. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!