Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom kijelentette, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom kijelentette, hogy vannak nálam szebb lányok, és ez borzasztóán bánt engem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
én is teljes mértékben tisztában vagyok azzal, hogy nem én vagyok a legszebb nő a világon.. mégis hihetetlenül rosszul esett, amikor ezt hallottam tőle, attól az ebertől akiért mindent megteszek, figyelek a külsőmre, a viselkedésemre, mindent érte teszek, próbálok olyan lenni, amilyennek ő akar, s mégis azt érzem hogy nem tetszem neki :( mit tehetnék, hogy ez változzon?? :(
2016. aug. 22. 09:39
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
94%

"akiért mindent megteszek, figyelek a külsőmre, a viselkedésemre, mindent érte teszek, próbálok olyan lenni, amilyennek ő akar, s mégis azt érzem hogy nem tetszem neki"


Itt van a kutya elásva!


Egyrészt, mert jelenleg úgy viselkedsz, mint egy lábtörlő, nem úgy, mint a barátnője.

Másrészt, ő pont azt akarja, hogy te ne érezd magad szépnek és kívánatosnak, hanem örülj neki, hogy egy ilyen nő, mint te, talált egy ilyen remek férfit, mint ő.

Teljesen mindegy, hogy tudatosan, vagy tudat alatt rombolja le az önbizalmad, nála ez a kapcsolat fontos eleme. Előbb sárba tipor, lerombolja az önbecsülésed, te kaparsz utána, küzdesz, hogy meg tudd tartani, és mivel azt érzed, hogy nem vagy elég jó, ezt nem hagyod abba.

Ennek vannak még ilyen előnyei, hogy sok esetben a nők ilyenkor bármit bevállalnak, de tényleg bármit, az análtól a fazongyantáig, nincs irreális elvárás, amit a pasi a száján kiejt, azt számodra parancs.

Mert félsz, hogy elhagy.


És akkor ülj már le, és gondolkodj, hogy mit is vesztenél, ha tényleg elhagyna?

Nem lenne, aki kúrogat. Ennyi, pont, finito. Egy jó szava nincs hozzád, nem kedveskedik, nem udvarol, nem kapsz egy jó szót se, maximum annyit jut neked, hogy ha rájön a kangörcs, akkor téged ér a megtiszteltetés, hogy beléd veri a farkát.

Most komolyan, te ennyit vársz el egy kapcsolattól? Nem akarod, hogy a pasid neked írja, hogy ragyogsz? Hogy indulás előtt csinosnak nevezzen? Hogy elmondja, valahányszor meztelenül lát, hogy milyen gyönyörű vagy?

Ha igen, akkor meg vágd ki ezt a majmot, és nyugodtan keressen magának szebbet.

Te meg találsz ennél jobbat!

2016. aug. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén várod itt tőlúnk az okosságokat közbe a palid szarrá aláz és tudod nagyon jól!

Akkor én is hadd tegyek fel pár kérdést!

Erre vágytál? Ő számodra az igazi férfi aki úgy fog szeretni és elfogadni ahogy vagy?

Ha jól érzed vele így magad vele maradsz annak tudataban hogy sose leszel boldog. Ha van egy kis büszkeséged akkor viszont kihajintod mint macskát...

2016. aug. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Mit tehetnél?

Hagyd ott! Te csak a szamár vagy neki a jó helyett, legyen már benned egy minimális önbecsülés.

2016. szept. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Egy igazi gentleman. Gratulálok a párodhoz!

Tudod, hogy a helyedben hova bas.nám? Ki a kukába! Next!


33F

2016. szept. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Én sem kérdeznek semmit sem! :)) Menjen... lehet írkálni, bokolni másnak. Neked is fog valaki, de nem egy ilyen... Azonnal elhagytam volna. :)
2016. szept. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
85%

"...érte teszek, próbálok olyan lenni, amilyennek ő akar"

Na akkor itt kezdődik, hogy van egy egészséges összecsiszolódás amiben mindkét fél részt vesz s nem arról szól, hogy rágörcsölj.

Akit szeretünk azt úgy szeretjük ahogy van nem ex klónt csinálunk belőle.

Akit szeretünk ideális esetben nem mondunk olyant ami bántó.

Exnek meg úgy írogasson bókokat, hogy sehogy. Ez sértő pótlék helyzet sajnos.:(

2016. szept. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
77%
ráadásul ha még az exéről sem akadt le rendesen, pláne nincs keresnivalója melletted :)
2016. okt. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt a kontextus? Mielőtt fejét vennétek az illetőnek ezt talán tisztázni kellene. Egyébként meg akármi bánt, beszéld meg vele.
2016. nov. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen szekér után nem kell futni.

Aki ekkora érzelemszegény bunkó tud lenni, azt ott kell hagyni! Majd rájön, ha a 20. nője b@@szta ki, hogy hol rontotta el!

Vagy nem!

Pont az ilyenek szoktak megkeseredni, és nőgyűlölővé válni, akik azt hangoztatják nagy bőszen, hogy minden nő sz@@r..

2016. nov. 5. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 Szergej55 ***** válasza:
100%
Csak magadat aláztad megítélésem szerint végig, és most is épp azt teszed. Ennyi önbecsülésed nincs?
2016. nov. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!