Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom kijelentette, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom kijelentette, hogy vannak nálam szebb lányok, és ez borzasztóán bánt engem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
én is teljes mértékben tisztában vagyok azzal, hogy nem én vagyok a legszebb nő a világon.. mégis hihetetlenül rosszul esett, amikor ezt hallottam tőle, attól az ebertől akiért mindent megteszek, figyelek a külsőmre, a viselkedésemre, mindent érte teszek, próbálok olyan lenni, amilyennek ő akar, s mégis azt érzem hogy nem tetszem neki :( mit tehetnék, hogy ez változzon?? :(
2016. aug. 22. 09:39
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ezt csak így benyögte, előzmények nélkül?
2016. nov. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
62%
Az én exem meg anno azt mondta hogy lehetne nagyobb fenekem meg melleim stb mert neki előttem telt csaja volt és ő is irkalt neki az exének mikor jàrtunk! Beolvastam neki utana szakitottam vele !Nem bàntam meg!
2016. nov. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
93%

"Jól van,akkor nekem is adj esélyt,hogy kifogjak egy olyan pasit,aki legalább nem csak beéri velem.Te még szedj össze olyat akivel nem csak megalkuszol.Vagy azoknak akkor se kellenél,ha te lennél az utolsó a Földön?Viszont nem látásra!"

Valami hasonlót mondtam volna.

2016. dec. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Ezen szerintem nem tudsz változtatni, mert nem a megfelelő ember mellett vagy. Előttem már kivesézték miért.
2017. jan. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Mindenkiben van valami szép, kívánatos, szexi és vannak belső értékek is amik nagyon fontosak. :)

Soha de soha nem mondanék ilyet a pároknak. :)

2017. jan. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Azóta se sikerült ezt a se.ggfejet kidobni? Akkor mit vársz, mit írjunk? Alázd meg magad továbbra is.
2017. jan. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

végre megszabadultam tőle ;) köszönöm a támogatást!

mostmár kereshetem a boldogságom...

2017. febr. 8. 12:15
 28/32 anonim válasza:
Gratulalunk =)
2017. febr. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
59%

alacsony az önbecsülésed. MINDENKINÉL vannak szebbek, és rondábbak. Igen, vannak szebbek nálad na és? Veled van a srác, nem pedig a másik csajjal. Azért a tett mégis többet ér, mint a szó.


Tudnád hányszor kaptam meg lányoktól, sőt, barátnőktől, hogy nem én vagyok legizmosabb, legszebb pasas kb nem érdekelt. Mondtam, mégis itt vagy velem, ha szebbet választod, én aztán nem tartalak vissza.

2017. febr. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Jól tetted!
2017. febr. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!