Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, ha párotokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha párotokról kiderül hogy meleg?

Figyelt kérdés
3 év után! Mindig tudtam hogy vmi nem oké, hogy gyerekkori trauma miatt gyenge a szexuális életünk ...de erre nem gondoltam. Vagyis néha volt ilyen gondolat, de a viselkedése és a véleménye a melegekről ezt elhessegette

2016. aug. 22. 13:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg eléggé kiborulnék, sírnék..stb. Aztán ha megnyugodtam, próbálnám békésen lerendezni, és sok sikert, boldogságot kívánnék neki.
2016. aug. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Iszonyat nagy csalódást éreznék.

Rettentő zavarban is lennék hiszen olyan emberrel feküdtem le aki tulajdonképpen undorodik a testemtől.

Talán haragot is éreznék. Becsapott végig.

Nem valószínű,hogy ezek után puszipajtások maradnánk. Én jobbra ő balra.

2016. aug. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
4%

Ha veled is kepes a szexra akkor nem meleg hanem biszexualis ...

Egy meleg pasinak fel se all a egy csajra ...


De velszeg nem lepodnek meg rajta

2016. aug. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
22%

"Becsapott végig."


Nem feltétlenül. Van aki titkolja még maga elől is, és még magában sem ismeri el a dolgot.

2016. aug. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
69%
Ross Gellert, te vagy az?
2016. aug. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
11%
Még ha rettentően fáj is, kell megértésnek is lennie bennünk. Mivel ő maga sem biztos hogy elfogadta magát, lehet hogy vívódott, erőltette nőkkel a dolgot.
2016. aug. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
78%
Attól, h szexelt veled is miközben kiderült, h meleg, nem jelenti feltétlen azt, h biszex, vagy csak titkolta előled, hanem valszeg látens homi...hát elég nehéz ügy, biztos ő is szégyenli magát :s de hát ezzel nem lehet mit csinálni
2016. aug. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Kerdes, hogy akarna-e veled folytatni vagy sem.

Az en ferjem pl biszex. En ezt elfogadtam, nem zavar, en is probaltam mar lannyal, nekem mondjuk nem jott be, de ettol meg van akinek bejohet.

Azt tudom, hogy viszont nala a hetero vonal erosebb, azt meg o tudja, hogy nincs parhuzamos kapcsolat. Ami masokkal van, az csak szex, velunk meg a csalad meg a gyerek.


Amugy a ferjem akkor dontotte el, hogy elvesz felesegul, amikor eloszor beszelgettunk errol nyiltan. Es elmondtam neki amit errol gondolok. Ahogy azt is, hogy elottem nem kell titkoloznia. Megelheti a szexualitasat ahogy szeretne, mindaddig, mig a csalad nem serul.

Ezt amugy be is tartja, beleptunk a kritikus 7. évbe, semmi gond :)

2016. aug. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Az a helyzet sose volt igazi szex... Soha nem rakta be, mindig kézzel elégit ki. Én meg szájjal... A mennyiség is kevés, kéthavonta max egy alkalom, és ő idáig 3 év alatt kétszer élvezett el. Szóval... Nagyon gáz
2016. aug. 22. 15:50
 10/21 anonim ***** válasza:

Vegul,hogy derult ki?

Elmondta?

2016. aug. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!