Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, ha párotokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha párotokról kiderül hogy meleg?

Figyelt kérdés
3 év után! Mindig tudtam hogy vmi nem oké, hogy gyerekkori trauma miatt gyenge a szexuális életünk ...de erre nem gondoltam. Vagyis néha volt ilyen gondolat, de a viselkedése és a véleménye a melegekről ezt elhessegette

2016. aug. 22. 13:52
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Volt egy elszólása... Abból derült ki.. De még nem mondtam el neki hogy rájöttem.. Meg így kezdenek össze állni a dolgok amiket az elmúlt években tapasztaltam.
2016. aug. 22. 16:03
 12/21 anonim ***** válasza:
92%

Én elküldeném/ott hagynám, mivel nem egyszerűen csak engem nem szeret, de még a nememet sem.

Abszolút oktalan dolog lenne együtt maradnunk.

2016. aug. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
9%

Mit parázol? Max most ő pucsít és te nyomod be.

Amúgy szia, van barátod,

2016. aug. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Hát azért nem olyan vicces ...most így hirtelen azt se tudom mit kezdjek vele
2016. aug. 22. 18:28
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Én azt se értem, hogyan lehetnek így emberek együtt 3 évig... mégha tinik, akkor se...
2016. aug. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
93%
3 év rendes szex nélkül nagy türelemre vall részedről, még 30 ugyanilyet azért nem tanácsolnék, bármi is az oka.
2016. aug. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
67%

Valószínűleg meg akart felelni a társadalom elvárásainak, ami elég nagy nyomás a melegeknek, ne hozzunk szégyent a családra, stb stb.


Nekem is volt olyan pasi az életembe aki kijelentette, hogyha nem jön össze férfival akkor majd felszed valami csajt és max nem szexelnek. Csak, hogy anyucinak apucinak megfeleljen.

2016. aug. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nem tudom felfogni, hogy két ember, hogy bír meglenni párkapcsolatban szeretkezés nélkül, hiszen ez az egyik alap pillére egy jól működő kapcsolatnak.

Hogy mit szólnék hozzá? Valószínűleg megrökönyödnék és kiakadnék. Lehet becsapottnak érezném magam. Viszont megpróbálnám átbeszélni vele a dolgot és barátként megpróbálnám támogatni. Páromnak ezek után nem mondanám, mivel nálam ez nem fér bele, de barátként nem utasítanám el, még ha nehéz lenne is.

2016. aug. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

én örülnék neki,hogy meleg férfit

nem borulnék ki,együtt lakunk és élünk,de nem szexelünk!!!!

nekem így jó lenne ideális kapcsolat lenne számomra

2017. febr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
8-as valamilyen szinten tisztellk a döntésedért és ne haragudj meg, de kíváncsi vagyok, hogy hogy vagy képes lefeküdni valakivel, aki esetleg előző nagy egy férfivel közösült??? Nem vagyok homofób, de ez nekem pszichésen betenne es keptelen lennék ilyen gondolatok mellett kívánni, orálisan együtt lenni vele stb.
2017. febr. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!