Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi az esélye, hogy elszedh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy elszedheti? L

Figyelt kérdés

Picit aggódom a párom miatt, viszont jól megvagyunk, szeret engem. Csak féltem...


Nem fejtem ki, mert hosszú lenne, engem mondhatni általánosságban is érdekelne a dolog. Ahhoz meg nem kell a kisregényem.


Szóval: Egy olyan férfit, aki régóta kapcsolatban van, ha kipécéz egy nő, megtudja szerezni? Tehát ha szereti a barátnőjét, hűséges, de egy másik nő kiszemeli magának a férfit, akkor eltudja szedni? Annyi +, hogy nagyon tetszik neki a lány, visszahallottam.


Röviden-tömören, ha rászáll a csaj komolyabban, elszedheti? 10/? pasit lehet így elcsábítani?


A nő a munkatársa volt. Már nem az, de annál a cégnél maradt, csak más részlegen.


Szóval? Őszinte esélylatolgatások?


2016. aug. 24. 16:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
Ez csakis a férfitől függ, azt meg én nem ismerem.
2016. aug. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem erre nem lehet konkrét számot mondani! A hűség kortól és nemtől független!

Egy értelmes, felnőtt férfi, aki valóban szereti a barátnőjét, az elfogja hajtani az ilyen cafkákat, akikben annyi gerinc nincs, hogy ne nős/kapcsolatban lévő faszival dugassák magukat.

2016. aug. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
74%

Ez így édes kevés info...

Lehet,h eltudja, lehet,h nem. Ez ember és pátkapcsolatfüggő.

Ha a kapcsolat rendben, van rendszeres szex, szeretet legalább, illetve a srác nem, egy olyan típus, aki gerinctelen,akkor nem szedik el. De,kitudja...

2016. aug. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
71%

Abban a helyzetben vagyok mint a párod, csak nekem nem tetszik a próbálkozó. Azért se tetszik, mert a páromat szeretem.

Szóval itt 0%.

2016. aug. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
79%

50%: vagy igen, vagy nem.

Mellesleg teljesen egyetértek a klisével, miszerint ha tudja, akkor vigye is, mindenkinek jobb lesz, főleg nekem.

Nem bírnék olyan kapcsolatban élni, ahol attól kell rettegnem, hogy mikor "csapja le" valaki a páromat a kezemről...

2016. aug. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Mi ezért váltunk.
2016. aug. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2016. aug. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Noren1989 ***** válasza:
46%
Ez 10/6-7 esetben simán megtörténik.
2016. aug. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
69%
A férfitől függ és a kapcsolattól, az enyémet nem hiszem, hogy el tudná bárki szedni.
2016. aug. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Azért féltem, mert tudjátok régebben találtam sms-ket a telefonjában. Lejött az sms-ből, hogy nagyon gerjed rá, viszont szeret, csak közben mégis bánja olykor, hogy nem lépett félre. Erről sms-tt a nővel. Akkor kimagyarázta, illetve jó is a kapcsolatunk. Nem panaszkodom. Csak na...



Az egyik jó haverját akkor megkerestem, mert tudtam, hogy neki biztos beszélt erről. És igen, elmondta neki, a haverjának, hogy nagyon bejön neki nagyon stb, ha nem lennék, akkor azonnal vele lenne. Viszont közben mégis bánja is, hogy nem volt semmi, míg együtt dolgoztak, mert közel kerültek egymáshoz...Szóval nem tudom. De amúgy nagyon jól megvagyunk.

2016. aug. 24. 16:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!