Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi az esélye, hogy elszedh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy elszedheti? L

Figyelt kérdés

Picit aggódom a párom miatt, viszont jól megvagyunk, szeret engem. Csak féltem...


Nem fejtem ki, mert hosszú lenne, engem mondhatni általánosságban is érdekelne a dolog. Ahhoz meg nem kell a kisregényem.


Szóval: Egy olyan férfit, aki régóta kapcsolatban van, ha kipécéz egy nő, megtudja szerezni? Tehát ha szereti a barátnőjét, hűséges, de egy másik nő kiszemeli magának a férfit, akkor eltudja szedni? Annyi +, hogy nagyon tetszik neki a lány, visszahallottam.


Röviden-tömören, ha rászáll a csaj komolyabban, elszedheti? 10/? pasit lehet így elcsábítani?


A nő a munkatársa volt. Már nem az, de annál a cégnél maradt, csak más részlegen.


Szóval? Őszinte esélylatolgatások?


2016. aug. 24. 16:32
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Amúgy két éve gerjed rá. Mi 3 éve vagyunk együtt. Nem érzem, hogy ne szeretne. Számíthatok rá meg ilyenek.
2016. aug. 24. 16:51
 12/26 anonim ***** válasza:
64%
Én csak olyan nővel tudok párkapcsolatot kialakítani akibe szerelmes vagyok. Azt a nőt viszont nem hagynám el senkiért sem, még ha úgy is néz ki az illető mint Denise Milani vagy Jordan Carver. Viszont hogy a te párod hogy vélekedik ilyen téren azt mi nem tudhatjuk. Bár ha nagyon tetszik neki a lány akkor lehet sejteni.
2016. aug. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
71%
Tetszik neki a lany, szoval a pasid nem szeret. Innentol tok 8
2016. aug. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
#13 Attól, h más is tetszik nekünk a párunkon kívül, még szeretjük őt.
2016. aug. 24. 17:01
 15/26 anonim ***** válasza:
96%
Na is haragudj, de te nem vagy 100-as... Amiket leírtál és te ezekután még egyutt vagy ezzel a férfival. Azzal, aki azt mondta, ha te nem lennél, akkor rég már ezzel a tapadóa cafkával lenne és és bánja, hogy kihagyta.. Ne legyél már ennyire naiv és ostoba.
2016. aug. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon bejön neki, ha nem lennél te, akkor azonnal a csajjal lenne és persze bánja, hogy nem vágta partiba ezt a libát!!!!!

És te komolyan elhiszed, hogy szeret a barátod? Ezeket te magad írtad és halál komolyan nem állt össze a kép? Annyira szeret téged, mint amennyire pl egy egér szeret egy egérfogót..!

2016. aug. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Mas dolog ha megnezi es ugy tetszik neki , de a pasik azokat a csajokat elfelejtik 10perc alatt(általàban)

Ez mas itt mar vonzalomrol is szò van...

Neki ugy tetszik h megdugna. Nem ugy, h megnezI es pont..

2016. aug. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Hogyne szeretne, mikor közös jövőt, eskűvő, gyerekeket tervezünk. Szerinted ha nem szeretne, pont velem tervezne? Minek velem tervez, ha nem szeret??? Így kérdezem.
2016. aug. 24. 17:10
 19/26 anonim ***** válasza:
84%
Talán mert veled kényelmes, mással meg izgalmas, vagy ki tudja.
2016. aug. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
95%

#18: Te butább vagy, mint gondoltam...

Ezzel áltatod magad? Mondani sok mindent lehet. Persze drágám, gyerek, házasság stb stb. Addig amíg nem jön egy jobb, újabb, izgalmasabb. Vagy rosszabb esetben, csinál neked 1-2 gyereket, illemből elvesz, aztán majd szeretőket fog tartani. Hogy gondolhatod, hogy szeret egy olyan ember, aki bánja, hogy nem dugott félre? Aki közölte, hogyha nem lennél, már rég a másik nővel lenne, mert annyira bejön neki. Lehet ezzel nem kefelt félre (még?), de majd jön egy másik, akivel ezt is meglépi, hiszen most sem kellett hozzá sok.. De ha neked ez így megfelel, hát hajrá.

2016. aug. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!