Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi az esélye, hogy elszedh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy elszedheti? L

Figyelt kérdés

Picit aggódom a párom miatt, viszont jól megvagyunk, szeret engem. Csak féltem...


Nem fejtem ki, mert hosszú lenne, engem mondhatni általánosságban is érdekelne a dolog. Ahhoz meg nem kell a kisregényem.


Szóval: Egy olyan férfit, aki régóta kapcsolatban van, ha kipécéz egy nő, megtudja szerezni? Tehát ha szereti a barátnőjét, hűséges, de egy másik nő kiszemeli magának a férfit, akkor eltudja szedni? Annyi +, hogy nagyon tetszik neki a lány, visszahallottam.


Röviden-tömören, ha rászáll a csaj komolyabban, elszedheti? 10/? pasit lehet így elcsábítani?


A nő a munkatársa volt. Már nem az, de annál a cégnél maradt, csak más részlegen.


Szóval? Őszinte esélylatolgatások?


2016. aug. 24. 16:32
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
75%

"Tehát ha szereti a barátnőjét, hűséges,"


Ha hűséges akkor nem

Ha meg el tudja szedni a nő, akkor nem hűséges.

2016. aug. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
57%

"Nem érzem, hogy ne szeretne. Számíthatok rá meg ilyenek" - azért ez nem valami erős biztonság.... a


#10-es kiegészítéseddel, azért én is kevésbé határozottan válaszolnék.

2016. aug. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
61%

Leírom, nálunk mi volt.

A férjem két évig ostromolta egy kolléganője. Sokáig nem akart tőle semmit.

Aztán az első alkalommal, mikor nálunk nem volt minden tökéletes (nagyon sokat túlórázram, fáradt voltam, több házimunka maradt el), egyből kitaláta, hogy a másikkal biztos boldogabb lenne.

Mondjuk nem lett az, de azért válóoknak elég volt.

2016. aug. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Erosen egyenfuggo, attol, h nagyon tetszik neki a no attol nem biztos h megcsalna, mert akkor mar megtette volna, gondolom nem tegnap ota ostromolja a csaj, ergo valamiert nem teszi meg:-)


Persze, h szeret a szeretetnek semmi koze ahhoz h megtetszenek mas emberek, ez egy gyakori jelenseg a legtobb emberrel megesik de vannak emberek akik ellen tudnak allni es lehet h a ferjed ilyen (hiszen eddig is ellanallt).


Szoval a helyedben nem paraznam tul a dologot, mert effektive semmit nem tudsz tenni azert, h ne hagyjon el, szerelmeket nem lehet megakadalyozni, ergo sztem a legjobb ha lenyugszol es atveszed a neked mindenhogy jo mentalitast.


Pl ha megcsal az azert jo mert ez meg azelott tortent mielott gyeketek lett volna, ha pedig marad akkor egyertelmu h miert jo. Az eleten nem erdemes idegeskedni, mert ezzel csak magadnak artasz, plusz feszultseget, bizalmatlansagot generalsz. Inkabb azt erositsd benne h bizol benne mert ugye "ugyse bizik bennem akkor legyen valami oka erre ha mar ezt hallgatom x eve", vagy igye "basszus, megbizik bennem nem tehetem ezt vele verzio".

2016. aug. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
39%
Te egy rendkívülien buta lányka vagy. Majd rájössz szépen lassan...
2016. aug. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Mondjuk a nő nem ostromolta. A párom miatt kerültek közelebbi kapcsolatba, ami a párom szerint csak munkakapcsolat volt, de igazából azért pont vele lett jóban, mert tetszik neki. Azért fogalmaztam meg így a kérdést, mert mi van, ha fordul a kocka és a nő nyit felé komolyabban?
2016. aug. 25. 06:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!