Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány esélyt adjak még?

Figyelt kérdés

Teljesen tanácstalan vagyok a barátom viselkedése miatt. Nagyon szeretjük egymást, ezért mindig elnézem neki az abnormális dolgait, pedig lehet, hogy már nem kellene.

Rettenetesen féltékeny, az is zavarja, ha csak kedvesen odaköszön a kebabos fiú az utcán, mikor együtt vagyunk, én meg visszaköszönök.

A telefonban turkálás állandósult nála, pár napja kölcsönadtam a mobilomat, hogy felhívja a külföldön élő családját, mert az övén pont nem volt elég pénz. A beszélgetés után láttam, hogy ahelyett, hogy visszaadja, szépen végignézi a híváslistát, és sorra megkérdezi, hogy ki kicsoda. Majd a válaszom figyelmen kívül hagyásával MINDENKIT azonnal megnézett facebook-on is, hogy ismerősöm-e ott. Ha azt mondtam, hogy Anyukám is ismeri, képes volt az ő facebook-ját is végignézni, hogy igazat mondtam-e. Több napja egyetlen néven kattog, én meg kezdek megőrülni.

Természetesen sosem csaltam meg, semmi hasonló, szilárdnak hittem a kapcsolatunkat, vele terveztem/tervezek. De ez a viselkedése eléggé zavaró, és most finom voltam.

Véleményetekre lennék kíváncsi, mit gondoltok erről...


2016. aug. 25. 18:08
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
96%

A barátod féltékenyége nem fog megszűnni, sőt, várhatóan csak egyre rosszabb lesz. Az egyetlen megoldás, ha szakítasz és minden kapcsolatot megszakítasz vele.


Egy normális srácnak van annyi önbizalma, hogy ne feltételezze azt a barátnőjéről, hogy megcsalja. Ha meg mégis, akkor kidobja és keres másikat. Van ilyen srác bőven, szóval kár erre a szerencsétlenre pazarolni az idődet.


Mondanom sem kell, természetesen nem te vagy a hibás.

2016. aug. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Szergej55 ***** válasza:
Szabadulj meg tőle, ha valaha még szeretnél boldog lenni!
2016. aug. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én alapvetően le szoktam szólni az előttem szóló "problémamegoldókat", akiknek mindenre az a szabványos válaszuk, hogy a kérdező szakítson, mert a problémás egyed (férfi/nő tökmindegy) nem változik, vagy épp csak rosszab lesz, satöbbi.


De...

Az, hogy azonnal facebookra kap és végigellenőriz mindent, az már nem kóser. Az defekt. Orvosi eset.

És hát persze a "defekteknek" is szok megoldásuk lenni - általában véve jó gyógyszerek/szakemberek vannak már (azért a paranoia nem egy ritka betegség, sokan élnek enyhébb-súlyosabb verziójával - akár kezelés nélkül is), azért ha nem hajlandó szakemberhez fordulni, akkor én sem javasolnám a kapcsolat fenntartását. Mert hát az ilyen tényleg ritkán gyógyul magától, és ha ez várna rád a hátralévő életedben, akkor célszerűbb lemondani róla.

2016. aug. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a véleményeket.

Amúgy ő nem érzi, hogy gond lenne. Na, ez a baj...

2016. aug. 25. 20:45
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Értelmetlen vele maradnod.Aki Ennyire nem bízik meg a párjában, nem alkalmas tartós kapcsolatra.Tapasztaltam.Az ő bízási képessége valamikor, valaki(k)nél erősen sérült.Nem hinném, hogy elkellene tűrnöd, hogy a múltját rajtad verje le.És ő pontosan ezt teszi most.
2016. aug. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Nem vagyok az a lány, aki az első problémánál lelép a térképről. Nyilván azért vagyok még mindig vele, mert szeretem.

Többen írtátok, hogy orvosi eset. Én is így gondolom amúgy. Szerintetek felelős vagyok azért, hogy eljusson a megfelelő helyre, támogassam ebben?

2016. aug. 25. 21:54
 17/25 Költőnő? ***** válasza:
100%
Nem. A saját életéért elsősorban mki saját maga felelős. A kitartás szép dolog, de ne légy önsorsrontó mártír. Egy életed van, azt igyekezz boldogan élni.
2016. aug. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Igazatok volt.

Egy napig sem tartott a bűnbánása, most újra engem cseszeget.

Hová megyek, mondjam meg pontosan, mikor jövök vissza.

Még azt is elvárja, ha kimegyek az udvarra, szóljak neki. És ezt teljesen komolyan gondolja.

2016. aug. 26. 10:58
 19/25 anonim ***** válasza:

Ezek után mire vársz még? Ez mindig így lesz. Boldog akarsz lenni az életben vagy nem? Ha igen, akkor még ma dobd ki, aztán el ne hidd el, amikor a csillagokat is leígéri az égről, mert amint újra nyeregben van minden a régiben fog menni.


Persze választhatod azt is, hogy még mártírkodsz mellette egy sort és próbálod megváltoztatni, de csak az idődet pazarolod.

2016. aug. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Kidobtam...

Mondtam neki, hogy vagy változtat, és átgondolja, esetleg megyünk szakemberhez, vagy kész vége. Erre elkezdett vádaskodni, igazából nem értette a problémámat.

Szóval ennyi.

2016. aug. 26. 16:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!