Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány esélyt adjak még?

Figyelt kérdés

Teljesen tanácstalan vagyok a barátom viselkedése miatt. Nagyon szeretjük egymást, ezért mindig elnézem neki az abnormális dolgait, pedig lehet, hogy már nem kellene.

Rettenetesen féltékeny, az is zavarja, ha csak kedvesen odaköszön a kebabos fiú az utcán, mikor együtt vagyunk, én meg visszaköszönök.

A telefonban turkálás állandósult nála, pár napja kölcsönadtam a mobilomat, hogy felhívja a külföldön élő családját, mert az övén pont nem volt elég pénz. A beszélgetés után láttam, hogy ahelyett, hogy visszaadja, szépen végignézi a híváslistát, és sorra megkérdezi, hogy ki kicsoda. Majd a válaszom figyelmen kívül hagyásával MINDENKIT azonnal megnézett facebook-on is, hogy ismerősöm-e ott. Ha azt mondtam, hogy Anyukám is ismeri, képes volt az ő facebook-ját is végignézni, hogy igazat mondtam-e. Több napja egyetlen néven kattog, én meg kezdek megőrülni.

Természetesen sosem csaltam meg, semmi hasonló, szilárdnak hittem a kapcsolatunkat, vele terveztem/tervezek. De ez a viselkedése eléggé zavaró, és most finom voltam.

Véleményetekre lennék kíváncsi, mit gondoltok erről...


2016. aug. 25. 18:08
1 2 3
 21/25 Költőnő? ***** válasza:
100%
A legjobb, legokosabb döntést hoztad meg.
2016. aug. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

úristen milyen emberek vannak.

én is biztosan leléptem volna. nem hiszem, hogy annyi jót ad ez a kapcsolat, hogy az őrült viselkedése ellenére is megérje vele maradni és rá pazarolni a szereteted...

2016. aug. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Hát igen, magam sem értem, miért tűrtem ennyi ideig.


Ha egy pasira ránéztem, már baj volt, és azzal vádolt, hogy direkt felveszem a szemkontaktust...

Minden fiú ismerősömtől eltiltott volna, mondván válasszak, ő vagy ők.

Ha beszéltem a szomszéddal, már baj volt.


Magyarul megnyomorította volna az egész életemet, ha vele maradok, ez már tuti.

És még nem is éltünk együtt..

2016. aug. 26. 18:42
 24/25 A kérdező kommentje:

Gondoltam megírom, h mi történt ma.

Sírva, zokogva felhívott, hogy mennyire hiányzom neki, blabla.

Bocsánatot kért, hogy így viselkedett stb.

Utána pár perccel már követelte, hogy az exeimet vegyem le facebook-ról, mert annyira bántja, hogy az ismerőseim között vannak.

Mi a francot kutakodik mindig????

Na, ennyit erről.

2016. aug. 28. 22:14
 25/25 anonim ***** válasza:

Tiltsd le, ne lássa a facebookod.

Telefont ne vedd fel, ignoráld. Majd megunja.

Be ne dőlj neki, akárhogy is ígéri, hogy megváltozik. Nem fog.

2016. szept. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!