Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha az anyám nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gannicus23 kérdése:

Mit tegyek ha az anyám nem fogadja el a barátnőmet? Szinte gyűlöli.

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, a barátnőm 18. 4 hónapja vagyok együtt. Én testnevelőként dolgozom a barátnőm még tanul. Egyetemre szeretne menni. Anyámnak az a problémája hogy én miért foglalkozom ilyen fiatal lánnyal, miért nem találok normális korban hozzám illő lányt? Másik problémája hogy a barátnőm roma származású ami engem egyáltalán nem zavar, ismerem a szüleit dolgoznak mindketten. Mindig azzal van anyám hogy a városban is olyan véleménnyel vannak rólunk hogy én mit akarok egy "ilyen lánytól"? Ez a lány jó tanuló, a tanárok kedvence az iskolában, minden ünnepségen ő konferál fel, nyelvvizsgája van tehát nem egy buta lány. Nem értem valakit miért kell kalitkába zárni a származása miatt. Anyámnak az a problémája hogy a lány alszik itt nálunk én pedig náluk még nem aludtam, mivel nincs külön szobája hanem a hugával alszik és ezt nem érti meg anyám. Tovább a lány úgy veszem észre kicsit szégyenli is azt hogy nem lakik olyan körülmények között...de engem ez kicsit sem érdekel. Egész nyarat végigdolgozta, tehát arról szó sincs hogy el akarja tartatni magát, vagy hogy kihasználna. Nyaralni is közös költségen mentünk el valamint bulikat is hol ő fizeti hol én. Mit gondoltok mit tegyek?

2016. aug. 25. 19:32
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem tart el anyám mondtam hogy dolgozom, magamnak veszem a kaját mindent....amiben eltart az annyi hogy mossa a ruhákat az olyan nagy költség?
2016. aug. 25. 20:47
 12/14 anonim ***** válasza:

NE haragudj, de masok 100 ezer korul fizetnek havonta szamlakkal telen lakberert.


Nem itelkezem feletted. En is inkabb otthon elnek es kernem anyut, hogy mossa ram a gatyat. Sajnos en az a tipus vagyok, aki megfogott egy lanyt elkoltozott otthonrol es mossa magara a ruhait.


En csak azt jegyzem meg, hogy te hidegen kijelented, hogy anyad munkaja teljesen termeszetes onnantol kezdve, hogy eletet adott neked.


Egyebkent mibe kerul neked nem figyelembe venni amit mond? Tedd amit akarsz. En is ferfi vagyok, nekem sem mondja meg az asszony mit es hogy csinaljak.

2016. aug. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Szergej55 ***** válasza:
Természetesen nem gondoskodik mindenki ennyire a gyerekéről feltétlenül, van, ahol egyáltalán nincs ilyen, de ezzel nyilván nem etikus a szülőnek sem előhozakodnia ilyen szituációban. Állj a sarkadra szerintem is és költözz el, azzal nem veszíthetsz sokat most már.
2016. aug. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

szerintem nem feltétlen olyan az anyja, hogy egy lány se fog megfelelni az ő fiának. az én anyámnak is sokszor nem tetszettek a húgom fiúi (nekem sem egyébként), de mindig volt is oka ennek. az én barátomat, nővérem barátját a kezdetektől elfogadta.

itt meg azért mégiscsak egy roma lányról van szó, amin a legtöbb szülő fennakadna... ha én roma fiút vittem volna haza, lehet be se engedik.

most attól függetlenül, hogy ki mit gondol róluk, ha valóban igaz amit írsz, hogy ő rendes, dolgos stb, akkor nyilván ne hagyd magad és oszd ki anyádat.

undorító szerintem, ha egy szülő azzal akar zsarolni, hogy iskoláztatott, etetett, lakhelyet adott neked. mintha lett volna beleszólásod abba, hogy megszül-e. :D szóval az nem így működik, hogy születésedtől kezdve most majd ő rendelkezik veled...

2016. aug. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!