Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is megharagudnátok ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is megharagudnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy úgy terveztük a párommal, hogy holnap strandra megyünk. Aztán most szólt nekem, hogy az egyik haverja éppen költözik, és hogy hívta, hogy segítsen már neki cipekedni. Erre én kissé mérges lettem, mert amikor mi költöztünk, akkor egyik haverja se jött el nekünk segíteni, hiába kértük őket, egy gyufaszálat sem tettek keresztbe, hanem az én 54 éves apámnak kellett felcipelnie a barátommal a franciaágyat meg a kanapét a második emeletre (nincs lift). Úgyhogy erre azt feleltem, hogy nem érünk rá mi sem, kérjen mástól segítséget, ahogy anno mi is tettük. A srácnak most van egy barátnője, a család tele erős férfiakkal, hívja azokat cipekedni... Nektek mi a véleményetek?
2016. aug. 26. 13:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"Attól, hogy más bunkó, ő még lehet jófej"


Jófejkedjél csak mindenkivel na ja....

2016. aug. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
54 évesen még nem öreg a faterod. Hatszor erősebb, mint bármelyik nyamvadt haver. Hiszti, mert kitaláltál egy borzalmas unalmas strandolást, ami lehet a hapsidnak kínlódás. Kapott az alkalmon, hogy ne kelljen menni. Ez tiniknél megy, hogy kézenfogva mennek még a wcre is.. Olyat találj ki amit mindketten kedveltek.
2016. aug. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Most szól csak? Eddig mit csinált? Utolsó pillanatban én sem ugranék neki. Plusz mikor máskor menjenek strandra? Ősszel?


Egy papucs a barátod. Keressen olyan barátokat, akik ráérnek neki is segíteni, nem csak elvárják azt.


El ne menjetek pakolni! Tessék emlékeztetni őket, hogy ők sem segítettek nektek, és hogy az utolsó pillanatban szóltak. Mindkettő bunkóság.


Ha nagyon szorult helyzetben vannak, és elégszer kértek elnézést, javasolnak valami kiengesztelést, csak akkor segítsetek.

2016. aug. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 fru_ ***** válasza:

Nem helyeslem azt, hogy csak azért visszabunkózzon nekik, mert ők bunkók voltak... nagyon hamar lepörögnek így a barátságok, az meg nem jó.

Viszont az hiba, hogy elígéri magát olyan időpontra, mikor már van más programja - tulajdonképpen mindegy mi.

2016. aug. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Igen ez tenyleg bunkó, hogy egy már előre megbeszélt Hétvégi programot fújt le az utolsó pillanatban.
2016. aug. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

lehet, hogy van rá értelmes magyarázat hogy ők miert nem tudtak segíteni. - igen, az a magyarázat, hogy csak akor barátok, meg jófejek, ha NEKIK kell valami, egyébként nagy ívben szrnak a fejedre. Ez pont elég ahhoz, hogy a kérdezőék se ugráljanak.


Én majdnem hét évet bxtam el ilyen emberekre, ha kellett valami mindig mentem, mert kölcsönös lesz. Hát a nagy fenét, felőlük meg is dögölhetek... ennyit ért nekik a "barátságunk".

2016. aug. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, ha tovább is elolvastad a válaszom akkor láthatod, hogy mást is írtam. Akkor te már a lúzer kategóriába tartozol.
2016. aug. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Igen. Előre megbeszélt programot lemondani akkor is tahóság lenne, ha a haverok segítettek volna nektek anno (kiv. vészhelyzet, de az kb. a betegségekre érvényes)... így meg... hát én sem mosolyogtam volna őszintén, az biztos.
2016. aug. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!