Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Filmmániás a párom de én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Filmmániás a párom de én nem szeretem őket mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyunk együtt a mostani párommal és eddig minden szépen alakul kettőnk közt de viszont van egy két dolog amit nem szeret bennem. Az egyik az,hogy én mindenkit kritizálok mármint egyes embereket. Akiről észreveszem,hogy rólam beszél és nevet rajtam. És ez nem tetszik a pasimnak azt mondja,hogy ez egy hülye szokásom ne foglalkozzak senkivel csak magammal ne figyeljem azt,h ki mit mond. De engem baromira idegesítenek az ilyen emberek és nem bírom megállni szó nélkül. A másik nagy probléma pedig a filmmániája mert én ki nem állhatom soha semmilyen filmet nem nézek mert egyszerűen nem érdekel. Ő meg minden nap megnéz 1 vagy 2 filmet amit letölt a netről. És azt mondta ezt nekem meg kell szoknom mert ő nem mond le a filmekről. Én meg ahogy magam ismerem soha nem fogom szeretni a filmeket ezt ne is kérje tőlem. Engem valahogy nem érdekel inkább helyette zenét hallgatok. Nem akarom a pasimat ezért elveszíteni mert 2 dolgot nem szeret bennem. Azt mondta,hogy ő nem akar szakítani csak őszinte akart lenni hozzám és ezért mondta el. De valami azt súgja,h már nem is igazán akar engem nem tud elfogadni olyannak amilyen vagyok. Kérdeztem tőle,h miben változzak azt mondta,hogy ő ilyenre soha nem kérne,hogy változzak meg . Nem tudom mi tévő legyek nem akarom,hogy elhagyjon engem ez miatt. Szépen le akarok ülni megbeszélni vele a dolgot de személyesen. Csak attól félek,hogy már nem is lesz rá alkalmam mert közli velem,hogy szakítani akar. Szerintetek mit kéne tennem? Zaklatni sem akarom megfogadtam magamnak tegnap este,hogy nem is írok neki megvárom,h ő keressen.
2016. aug. 29. 08:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te soha semmit nem nézel a tv-ben? Ugyanis a tv-ben legtöbbször filmek mennek. Örülj hogy nem a Valóvilág rajongó.
2016. aug. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Jó, tök mindegy nem vagy rémes, csak kérlek próbálj már meg kevésbé hisztizni
2016. aug. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Napi 1-2 film nagyon nem normális! Heti 1-2 az!
2016. aug. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Napi egy is normális te vagy nem normális
2016. aug. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Mi napi 6-7 filmet nézünk....

Már rendesen kifolyik a szemünk a sok látványtól......


Én egyébként csak wc re járok ki meg ha nagyon fontos dolog történik pl. ha leviszem a szemetet. :D :D

2016. aug. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Neked is van ám életed, gratulálok
2016. aug. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Háát gondolhatod, hogy ezek után miket álmodok! :D
2016. aug. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Melyik tv-n mennek legtöbbször filmek? Kb 10 éve nem nézek tv-t, akkor évente kb egyszer láttam filmet, amúgy sorozatok meg hülye műsorok mentek.


Amúgy őszintén nem értem, hogy ez miért okoz gondot. Én ugyan szeretek filmet nézni, de ha épp nincs kedvem, a barátomnak meg van, akkor odaülök mellé, és netezek a telefonomon, vagy olvasok, vagy csak hozzá bújok és szundítok egyet, vagy pedig amíg ő mozizik addig megcsinálok valami házimunkát, elmegyek sétálni egyet, stb stb.... Egyszerűen nem értem, hogy mi ezen olyan megoldhatatlan probléma, hogy szeret olyat csinálni amit te nem :D

2016. aug. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar ha ö nézi a filmet csak azért nem úgy vagyunk h minden nap talizunk mivel ö is melózik meg én is és csak hétvégenként vagyunk együtt. Legalább az alatt a 2 nap alatt hanyagolhatná a filmezést. Helyette mást is lehetne csinálni pl sétálgatni kint a szabadban kirándulni stb. Este meg összebújni beszélgetni. Ha filmet néz akkor velem úgysem foglalkozik mert lefoglalja a film. Engem meg nem érdekel erről meg nem tehetek. Mindenki mást szeret.
2016. aug. 29. 15:14
 20/20 A kérdező kommentje:
De ha már nagyon unom a filmet akkor én is netezni szoktam a telefonomon.
2016. aug. 29. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!