Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan nevezett hisztisnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan nevezett hisztisnek a párom?

Figyelt kérdés
Ma sétálni mentünk a párommal és egy új cipőben mentem ami par utcával arrébb nagyon feltörte a lábom (alig bírtam lépni) mondtam neki hogy nagyon fáj a sarkam de ugy vettem észre nem érdekelte,meg kicsit türtem hogy fáj majd ujbol elmondtam erre ő annyit mondott hogy ne hisztizzek ki lehet bírni ha feltöri a cipő a lábat.Azutan próbáltam lábujjhegyen menni (mert ugy nem fajt annyira) erre azt mondta hisztizek színészkedek es ott hagyott.Tenyleg nagyon fájt,mi mást kellett volna tegyek? Hallgassak?
2016. szept. 3. 20:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%

Most min csodálkozol? Nektek, lányoknak az ilyen "rendes" pasik kellenek.! :D

Edd csak meg, amit főztél! :D :D :D

2016. szept. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem kicsit idegbeteg a csávó! :D
2016. szept. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem hiszti. Ha nekem ilyet mond a párom, megtapostam volna a tökeit az új cipőmmel, és ha ezek után ő még "hisztizni" meg "színészkedni" mer, otthagyom..
2016. szept. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Vennék a méretében egy hasonló/ugyanolyan cipőt, szépen becsomagolnám és odaadnám, hogy ajándék.
2016. szept. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy tőle kaptam a cipőt :) (a méret jo volt csak egy-egy új cipő mindig feltöri a sarkam)
2016. szept. 3. 21:03
 6/13 Noren1989 ***** válasza:
44%
Hát, nem egy kifejezett érzékeny lélek a pasid, annyi szent. Igazából, ha tényleg rendes a fószer, cserél veled cipőt a hazaútra.
2016. szept. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 fru_ ***** válasza:
95%

Gondolom az bántotta, hogy nem volt első úton jó az ajándéka. De olyan sok ész nem kell hozzá, hogy a feltörős cipő az fáj, és abban sétálni nem egy öröm.

De, hogy ott hagy?

Gáz. Nehogy magadat hibáztasd.

2016. szept. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Ezt az otthagyást nem értem. Ő ment jobbra, Te pedig balra busszal, taxival, gyalog? Mit képzel? Ő szerintem még zokni, harisnya nélkül nem húzott cipőt, legfeljebb papucsot... Nem azt mondom, hogy dobd, de én elgondolkodnék, hogy meddig is kell egy ilyen srác?
2016. szept. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

"Érdekes" a srác. De jó lenne tudni, hogy mennyi idős vagy? Egy felnőtt, értelmes nő tudja, hogy hova, milyen cipőben kell menni. Pl. futni, sétálni, nem olyanban kell, menni, ami feltöri a lábad.

Amikor felvetted már akkor tudnod kellett volna, hogy ez lesz, és nem ezt veszed fel, vagy viszel váltócipőt.

Persze akkor ez a kérdés nem jöhetett volna létre, és nem lehetne megint a férfiakat hibáztatni.

De mégis, mit vártál tőle, mit kellett volna tennie?

2016. szept. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem hiszti. Velem is volt már ilyen, párom lassított, hogy bírjam a tempót és a legközelebbi drogériában vettünk egy csomag ragtapaszt. Megvárta amíg a buszmegállóban leragasztgattam a sebeim és mentünk tovább.
2016. szept. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!