Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként mindig legyen "menekülési pénzed" 5-10-20 év után is?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy okésan megvagytok és neveltek 1-3 gyereket. Nincs már őrjítő szerelem, de eltartod a családot és a kedvesnek és normálisnak tűnő kis feleségeddel te ellennél életed végéig. Jó apa vagy, a gyerekeid szeretnek, szeretkezel heti párszor a nővel, stb

Erre egyszer bejelenti hogy válna. Csak úgy a semmiből. És persze hogy övé a gyerekek majd, a ház majd és a válás után add le neki a fizetésed kb felét a gyerekekre.


Ilyenkor lenne szívesen pármillió forintod, hogy elmegy az országból (az EU-n kívülre) hogy a nő ne tehessen tönkre anyagilag.

Még 45 év alatt vagy és beszélsz pár nyelvet (és hajlandó vagy újat megtanulni), tehát tudsz új életet kezdeni.


Erről kérdeznék hogy ez egy átlagos és normális apukának mekkora félelme kell legyen?


2016. szept. 5. 18:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%
3 gyerekem van, 40 éves vagyok, és van egy csodálatos feleségem. Van nyugdíjalapom, ha beütne a szar, de remélem majd nyugdíjas koromban utazgatok belőle a továbbra is szerető feleségemmel.
2016. szept. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Noblesse Oblige ***** válasza:
87%

Egy átlagos és normális apa annyi gyereket vállal be amennyit fel is ud nevelni. És válás esetén is ugyanúgy apja marad a gyerekeinek, mint fizikailag és anyagilag egyaránt.

Én azt tudom, hogy válásnál fájdalmas a gyerektartás, de erre azelőtt kellett volna gondolni, hogy letoltad a gatyád.


Pont azon bosszulod meg a gyökérséged, aki nem tehet semmiről: a gyereken. Ő nem kérte, hogy te legyél az apja, ő csak megszületett, és ide. Akkor gondoskodni is kéne róla. Akinek ez derogál, az a legnagyobb love közepette is húzzon gumit. És akkor élheti gyerekmentes agglegény életét tovább, asszony nélkül, nem kell új országba költöznie és vész tartalékolni.


De az előre gondolkodás, még mindig derogál a legtöbb embernek... és azok isszák meg a levét akik ebben tök ártatlanok.

2016. szept. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
81%
Nem kell félelemben élni. Azt a kapcsolatot, amiben ilyenek felmerülnek, nem nevezném már kapcsolatnak. Különben, a pénzel kapcsolatban, teljesen igazad van. Én is mindig tettem félre, sosem tudni mire kell. A fizum dupláját a családomra költöttem, azon felül ami volt, azt saját számlára raktam. Mivel nem volt gond, a gyerekek felnőttek, tudtam kis kezdő tőkét adni és maradt is. Mert sosem tudni. Láttam már hetven éveseket is válni.
2016. szept. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
83%
Nem feltétlenül a válás miatt, de jól jön, ha van az embernek egy tartaléka.
2016. szept. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 One of a Kind ***** válasza:
91%

Szóval a gyerekektől vennéd el válás után, ami jár nekik? Milyen ember az, aki külföldre menekül, hogy ne kelljen gyerektartást fizetnie? Vagy úgy gondolod, azok csak a feleséged kölykei, neked meg semmi közük hozzájuk? Szép. :D


23N

2016. szept. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Remélem nem értett félre senki, nem hagynám itt a gyerekeimet, csak mondjuk van annyi tartalékom, hogy vidéken tudjak venni egy panelt, ahol élni tudok.
2016. szept. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Persze, a valast minden alap nelkul a semmibol szoktak bejelenteni XD
2016. szept. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Én nevelném a gyerekeim egyedül is a válás után anélkül hogy pénzt kérnék a másiktól. 2 dolog zavar a magyar rendszerben


-MINDIG a nő kapja a gyerekeket

-én hiába mondanám hogy nevelem a gyerekeket magamtól saját pénzből, a nők nem mondanák ugyanezt

2016. szept. 5. 18:29
 9/27 A kérdező kommentje:

"A gyerek szívja meg az én hülyeségem"


Oké, ítélje a bíróság a gyerekeket nekem. Még az anyától sem lopnék gyerektartásit. Ja hogy azt nem, mert farkam van...

2016. szept. 5. 18:30
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
A házat csak akkor kapná az asszony, ha házasságkötés előtt is már az övé volt, egyébként ha közös vagyon akkor feleztek, ha pedig a tied, akkor a tied.
2016. szept. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!