Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként mindig legyen "menekülési pénzed" 5-10-20 év után is?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy okésan megvagytok és neveltek 1-3 gyereket. Nincs már őrjítő szerelem, de eltartod a családot és a kedvesnek és normálisnak tűnő kis feleségeddel te ellennél életed végéig. Jó apa vagy, a gyerekeid szeretnek, szeretkezel heti párszor a nővel, stb

Erre egyszer bejelenti hogy válna. Csak úgy a semmiből. És persze hogy övé a gyerekek majd, a ház majd és a válás után add le neki a fizetésed kb felét a gyerekekre.


Ilyenkor lenne szívesen pármillió forintod, hogy elmegy az országból (az EU-n kívülre) hogy a nő ne tehessen tönkre anyagilag.

Még 45 év alatt vagy és beszélsz pár nyelvet (és hajlandó vagy újat megtanulni), tehát tudsz új életet kezdeni.


Erről kérdeznék hogy ez egy átlagos és normális apukának mekkora félelme kell legyen?


2016. szept. 5. 18:02
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%
Természetesen legyen! Amilyen kiszámíthatatlanok a nők, aszondom', legyen minden pasasnak egy titkos folyószámlája, amire minden hónapban elpasszolhat keresőképesen 10-15 ezer forintot. Pár éven belül nagyon jó kis pénz lesz az, de a barátnőnek erről nem kell tudnia.
2016. szept. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 One of a Kind ***** válasza:
100%

19#, a konkrét eset összes jogilag releváns tényezőjének ismerete nélkül milyen választ adhatnék még neked? :D Sikeresen megállapítottuk, hogy van ilyen is, olyan is, de leggyakrabban az anya kapja a gyerekeket. Amit én is leírtam.


Honnan tudjam, hogy az általad ismert esetben miért úgy döntött a bíróság, hogy az szerinted igazságtalan?


Nem tudom, milyen álomvilágban élek, miközben te teszel fel nekem olyan nonszensz kérdést, ami azt sugallja, hogy minden válás és gyermekelhelyezési per totál egyforma, ezért most én biztos tudok neked olyan választ adni, ami egyetemetesen megválaszolja, hogy miért igazságtalanok ezek az ítéletek. :/ :D

2016. szept. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%

Valóban honnan tudhatnád, de ezt bárki honnan tudhatná? Mivel elfogult a bíróság ilyen ügyekben...


Konkrétan pl. a tv-ben volt egy eset amikor a gyerek az emeleti ablakon mászott ki hogy elmeneküljön az anyjától ahová a bíróság kötelezte... akkor ez csak szerintem igazságtalan?


Nem minden per egyforma, de abban egyet értünk hogyha a nő nem drogozik, nem orvosilag alátámasztott alkoholista és nem üti veri a gyerekét amiről tudnak ő fogja kapni a gyereket és talán 10-ből 1x ha a férfi.

Persze ha a nő nem tart igényt a gyerekre nyilván nem kapja meg... de ettől lehet iszonyatosan szegény körülmények között élő pl 50-ből él + amit kap a gyerekek után havonta vagy munkája sincs (csak a férj jól keresett) és igényt tart a gyerektartásra:)

2016. szept. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 One of a Kind ***** válasza:
100%

Sajnos vannak szomorú esetek, ezért sem akarok családjoggal foglalkozni. A "szomorú" még egy enyhe jelző. :(


Arról az esetről nem hallottam.

2016. szept. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
52%

One of a Kind


Te jó ügyvéd leszel.Higgadtan,nyugodtan és türelmesen válaszolsz a provokatív hozzászólásokra is.:)

Gondolom ezt is tanítják,mégsem megy mindenkinek.

2016. szept. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 One of a Kind ***** válasza:
100%

#25, ez kedves tőled, köszönöm. :) semmi ilyesmit nem tanítanak, még csak retorikát vagy jogi logikát sem, de szerintem ne offoljuk szét még jobban a kérdést. :D


Örülök, hogy sikerült egy értelmes vitát lefolytatni, amihez nem csak én kellettem.


I'm off.

2016. szept. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

És ha a nőnek ítélik meg a gyerekeket, akkor te kimész új életet kezdeni, gyerekek meg letojva, hétvégi láthatás sem lenne?

Te is nevelheted a gyerekeket amúgy.


Abban igazad van, hogy jó, ha van tartalék. Ha esetleg minden tönkremenne, lehessen hirtelen hova menni, ne az utcára kelljen.

2016. szept. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!