Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik együtt élnek vagy házasok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik együtt élnek vagy házasok nálatok hogy oszlanak meg a költségek? Ki mit fizet?

Figyelt kérdés
Nálunk ritkán fizetek én valamit szinte mindig mindent a párom fizet. Mondjuk neki jobb is a fizetése. Pl a rezsit teljesen ő fizeti. Általában étteremben eszünk akkor is ő fizet. Nem tudom ez mennyire van rendjén. Nálatok hogy van?
2016. szept. 7. 13:29
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Nálunk sincs felhánytorgatás ő természetesnek veszi hogy mivel ő keres jobban ő fizet mindent. Mivel ahhoz ragaszkodtam hogy az én dolgaimat én fizessem (egyébként ebben is segített volna) ezért ezt így teljesen korrektnek érzi. Csak azért kérdeztem hogy mások hogy latják ezt
2016. szept. 7. 13:53
 12/25 anonim ***** válasza:
Szerintem nem korrekt, és te is így érzed, különben nem kérdezted volna meg :) Ha kocsira gyűjtesz, és ő eltűri, akkor csináld így, én beszállnék legalább egy minimális összeggel a rezsibe, legalább gesztusként vagy a saját lelkiismeretem megnyugtatásáért.
2016. szept. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

"Nem ő tart el mert saját dolgaimra én költök. A hobbimra, ruhákra, stb Mindent én fizetek amire nekem szükségem van. Kocsira szükségem van mondta spóroljak nyugodtan ő fizet mindent rezsi kaja stb"


Szerinted az nem eltartás hogy ő fizeti a rezsit és a kaját? Ez eltartás. Az hogy hobbira meg egyébre mit költesz az a te dolgod. De ha nem fizetné a rezsit hol laknál? Ha nem fizetné a kaját mennyit ennél? Ez mind eltartás.

2016. szept. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

ma 13:39

Ez a legjobb megoldás. Mi hamarosan összeköltözünk, már megbeszéltük, hogy így lesz. :)

2016. szept. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Nincs közös számlánk.

Ált. mikor hogy jön ki. Élelmiszereket felváltva többször egy hónapban, rezsit pl. múlt hónapban ő, előtte én. Telefont mindenki fizeti magának, netet én fizettem. Mostanában, mióta összeköltöztünk, annyit nem jártunk, el, akkor én fizettem (1 színház volt). Nálunk én vmivel jobban keresek, mint a párom.


27N

2016. szept. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
A lakásba a bútorokat, mosógépet mindent a párom fizetett. Nem is engedett soha semmit fizetni. Egyébként 10 éve együtt vagyunk. Nekem is van saját egzisztenciám. Bár az ő lakásában lakom de nekem is lenne hova mennem ha ő nem lenne. Szóval nem vagyok egy életképtelen eltartott. Csak úgy vagyok vele hogyha ő megteremt mindent akkor miért ne élvezzem? Nem mindenkinek ilyen a párja ahogy hallom.
2016. szept. 7. 15:27
 17/25 anonim ***** válasza:
De akkor minek tetted fel a kérdést?
2016. szept. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
52%

"Csak úgy vagyok vele hogyha ő megteremt mindent akkor miért ne élvezzem?"


Haszonlesés lvl 95. :D

2016. szept. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
52%

Ha lenne egy csöppnyi belelátásod a világ gazdasági helyzetébe akkor nem csodálkoznál hogy nem mindenkinek ilyen a párja. No Comment


Egy eltartott így gondolkodik. Kíváncsi lennék azért, hogy egyedül milyen életszínvonalat tudnál magadnak biztosítani:D

2016. szept. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
nem tart örökké.
2016. szept. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!