Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik együtt élnek vagy házasok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik együtt élnek vagy házasok nálatok hogy oszlanak meg a költségek? Ki mit fizet?

Figyelt kérdés
Nálunk ritkán fizetek én valamit szinte mindig mindent a párom fizet. Mondjuk neki jobb is a fizetése. Pl a rezsit teljesen ő fizeti. Általában étteremben eszünk akkor is ő fizet. Nem tudom ez mennyire van rendjén. Nálatok hogy van?
2016. szept. 7. 13:29
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Akkor lenne haszonlesés ha én egy otthonülő semmirekellő lennék. De becsülettel dolgozom. Már vettem egy kis lakást ami nem üresen áll hanem kiadtam másoknak albérletbe. A befolyó pénzt gyüjtöm elrakom majd szeretnék majd még egy lakást vásárolni. De előbb kocsit. Mind mind a saját keresetemből. Nem arra várok hogy más tegye alám. Azért tettem fel a kérdést mert kiváncsi voltam mások hogy csinálják.
2016. szept. 7. 15:36
 22/25 anonim ***** válasza:

Mások "hogy" csinálják???

Mások csinálják.

Ennyi.

Nálatok nem oszlanak meg a költségek. A pasi fizet mindent. Annyira rosszul te se kereshetsz,ha vettél egy lakást. Natehát, ez kicsit olyan, mint mikor iskolás gyerek a nyári diákmelós pénzét elteszi, a szülő ellátja, és a saját kis pénzét arra költi, amire akarja, mert apuci áll mindent. Ez már itt is azért alá-felérendeltség. Te ezt nyilván kiegyenlíted a szexszel. Az megint más,hogy a pasi mire használja ezt a fene nagy gavallérságot, hiszen nem szorulsz rá. Kompenzál valamit. De ha nektek működik, lelketek rajta. Örülj ennek, hogy találtál egy ilyet, aki ellát.

2016. szept. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
MI fizetünk. Nincs én és ő. Ezért vagyunk házasok.
2016. szept. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

2 éve élünk együtt, mi a rezsit felesben, kaját kb fele-fele

nyaralást hol én, hol ő

van 2 kocsink, mindenki a sajátját rendezi

ha beülünk valahova, egyértelműen a pasi fizet

mi kb hasonló keresettel rendelkezünk

25L 39F

2016. szept. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Kérdező úgy könnyű ám gyűjtögetni, meg vásárolgatni ha közben van aki fizeti a rezsidet meg a kajádat. Jó vicc :D Úgy adod elő magad mintha a mindennapi dolgok kifizetése mellett még lakást meg autót tudnál venni. Nekem ezzel nincs bajom amúgy mert ti dolgotok, de azért így felvágni rá, hát kissé ciki.


A kérdésedre a válasz pedig. Mi hó elején összedobunk egy közös kasszát ami fedezi a rezsit, és a kaját. A többi saját pénz.

2016. szept. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!