Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan nők akik férjnél vannak, jó a házasságuk mégis létesítenek szexuális kapcsolatot másokkal is?

Figyelt kérdés

2016. szept. 8. 06:16
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
1%

Ne haragudj meg kérdező, de hány éves vagy? :D

Úgy látom nagyon fiatal lehetsz még, mert nagyon nem ismered a nőket.

Kb úgy van, ahogy az előttem lévők írják, a többség bizony tart szeretőt.

A kisebbség meg kb azért nem, mert nem állnak vele szóba a férfiak, merz elhízott, igénytelen stb.

2016. szept. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
79%

úgy látom ez ma is olyan kérdés,ahol csak a nőket savazzák.

arról nincs szó,hogy kb ugyannyi férj is lép félre rendszeresen.

hogy mi az oka az mindenhol más.

én úgy gondolom,hogyha két ember szereti egymást és tényleg egymás mellett képzelik el az életüket,akkor meg tudják beszélni,hogyha valami gond van, nem félrelépnek.hanem leülnek és igenis megbeszélik,hogy nem jó mostanában a szex vagy mi a gond. és ha a másiknak nehezebb időszakai vannak,azt is el kell fogadni.

láttam már itt ilyen kérdést,hogy a feleségnek meghaltak a szülei,nagyon maga alatt volt és jó darabig nem volt szex sem. a drága férj meg addig félrelépett,mert ő már nem győzött várni..na én az ilyet sem tudom megérteni.

2016. szept. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Egy jo hazassagba csak 2 ember fer bele.

Ha bmelyik (nem csak a no) felrekefel,az nem jo hazassag.

Leteznek olyan nok akik felremennek,de ott nem kapnak meg mindent,vagy ha megis,az keves nekik.Es baromira nem minden no ilyen... ez egy nagy tevhit.

2016. szept. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Köszi az eddigi válaszokat, jöhet még több is.:)


Egyébként nekem is az a tapasztalatom, hogy azok a nők lépnek félre gyakrabban,ahol a házasságban amúgy minden rendben van, a férj gyűri alájuk a pénzt, ezáltal többet vannak egyedül is valószínűleg, és jobban nyitottak rá, hogy szeretőt tartsanak. És biztosan önbizalom növelésnek sem utolsó dolog ez a nők részéről.

2016. szept. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
74%
Utolso:Nem a penz a hazassagok mozgatorugoja,hanem a kolcsonos odafigyeles,szeretet,tisztelet,quality time stb.Ha vki csak a penzt adja haza,ott egyeb dolgokban hiany keletkezik,azt nem neveznem jo hazassagnak es ilyenkor anyu nem unalmaban k*r felre.Azert teszi, mert nem kapja meg amire igazan szuksege lenne.Olelesre,meghallgatasra,figyelemre.Ezzel nem mentesiteni akarom oket.Apunak a f*rkat kellene anyu feneke ala tolni nem az anyagiakat.De ehhez a sok penzhajhaszas utan mar este tul faradt.
2016. szept. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nincs. Olyan van, hogy házas és félredg. De annak, akinek tényleg jó a házassága, annak erre nincs igénye. Így legfeljebb olyat találsz, aki azt hazudja saját magának és másoknak is, hogy jó a házassága. De nem az.
2016. szept. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
6%

"arról nincs szó,hogy kb ugyannyi férj is lép félre rendszeresen. "


Nem erről szól a kérdés.

Nem tudom miért kell azonnal hisztizni, ha valaki felhozza a női félrelépést(jah, de, mert sok igazság van benne, aztán kellemetlen).

Engem nem érint, így pont leszarom, a női meg a férfi félrelépést is, tudok róla objektíven beszélni.

2016. szept. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Aki szereti és tiszteli a másikat, nem csapja meg, mert jó vele, ergo jó a házasságuk.

Ha nincs tisztelet, akkor szeretet sem, innentől kezdve az egész kapcsolat/házasság nem boldog, naná hogy félrelép. Maximum a kényelem miatt maradnak benne.

2016. szept. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 János Gilján ***** válasza:
100%

A megcsalás minden esetben egy hiányra adott válaszreakció. A hiányt jószerivel megfelelő kommunikációval és a párral történő közös munkával is lehetne orvosolni, de tény, hogy egyszerűbb kívül keresni a megoldást.

A házasság ahol megcsalás van, nem tud jó lenni, maximum megfelelő. Egy valóban jó házasságban az ilyen hiányokat ugyanis közösen kezelik még a kialakulásukkor a felek, így nem tudnak tettlegességig fajulni. Én tíz éve vagyok együtt a feleségemmel, és egyetlen mélypontja volt a kapcsolatunknak még a legelején, amikor én mentem félre. Szerencsére megoldottuk azt a krízist és azóta (9 éve) el sem tudjuk képzelni, hogy másra legyen szükségünk. Ha le kéne most feküdnöm valaki mással, leblokkolnék és talán fel sem állna, mert a szeretetemet ami csak a feleségemé, nem tudnám a vadidegen felé sugározni.

Egy igazán jó kapcsolatban NINCS megcsalás, viszont az ha van még nem feltétlenül katasztrófa. Azt viszont jelzi, hogy a kapcsolattal gondok vannak, amiket meg kell oldani.

36F

2016. szept. 9. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Off utolso!megkerdezhetem h hogyan oldottatok meg a krizist?
2016. szept. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!