Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kevesebb szex miatt eltávolodás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevesebb szex miatt eltávolodás?

Figyelt kérdés

A párommal fantasztikus szexuális életünk volt, de sajnos én hajlamos vagyok a nőgyógyászati problémákra(11éves korom óta folyásom vna, hiába kezelt 5 különböző orvos)lett egy hüvelyfertőzésem, ami miatt 1 hétit nem volt szex - alapból napi 4-5x volt, nagy az igényünk rá -, utána 2 héttel megint visszajött ez a fertőzés, most kombinált kezelést kaptam, párom is, rengeteg gyógyszer, 3 hétig szextilalom. Párom nagyon nehezen viselte, megértő volt, de borzasztóan hiányzott mindkettőnknek... végre ez is letelt, megpróbáltuk, de még mindig fáj a szex és folyás is van. Kétségbe vagyunk esve, hogy sosem lehet már a régi a szexuális élet, hiába teszünk meg mindent... a legnagyobb baj, hogy érezzük az intimitás csökkenlse miatti eltávolodást, és más problémák is kiélezettebbek emiatt, amiken amúgy segítene az együttlét, mint feszültségoldó. Félek, hogy erre fog rámenni közvetetten a kapcsolatunk, és teljesen tehetetlnnek érzem magam, így is 4 különböző orvosnál voltam ezzel a visszatérő fertőzéssel, 20ezret költöttem gyógyszerekre... hiába megértő a párom, az intimitás csökkenése megtörténik, nem elég az orális szex és a sok összebújás...


24n



2016. szept. 13. 07:34
1 2
 11/11 János Gilján ***** válasza:
32%
Miquel-el értek egyet. Általában azokban a kapcsolatokban "büszkélkednek" azzal, hogy náluk nem csak a szex képez értéket és vannak annál fontosabb dolgok is, ahol a szerelem már elvirágzott és a szex sem kielégítő. Ameddig a szerelem csúcson pörög, addig bizony a szexnek is hatalmas a jelentősége. Ezzel nyugodtan lehet vitázni, csak nincs értelme, mert nem egy vélemény volt, hanem egy objektív tény. A kérdező problémáját éppen ezért teljesen átérzem és őszintén sajnálom, hogy nem tudok semmi okosat mondani rá megoldásként. A grapefruit mag olajjal futnék én is egy karikát...
2016. szept. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!