Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok nonel miert kizaro ok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nonel miert kizaro ok, ha egy pasi kicsit testesebb az atlagnal? :/

Figyelt kérdés
Ugy veszem eszre a mackosabb sracok sok csalodason esnek at mert a nok nem tekintenek rajuk ferfikent max baratkent es a legtobbszot idomaik miatt kosarat kapnak. Miert van ez igy? Mar csak az izmos ferfiaknak vagy az atletaknak van eselye a szerelem atelesere? :o

2016. szept. 14. 19:21
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:
#20 igen. Csak hat a csajok mindig csak a baratzonaba raknak. :(
2016. szept. 14. 22:57
 22/43 anonim ***** válasza:
91%

Ha nem akarod, hogy barátzónába rakjanak, akkor szexuális jeleket is küldj feléjük.

Amikor veled egyidős voltam, akkor nálam az került barátzónába, aki érdeklődést mutatott, de szexuális érdeklődést nem.

És azt hiszem ez logikus is, mert általában ezt hívják barátságnak.

Egy nővel éreztetni kell,hogy vonzódsz hozzá, érdekel téged nem csak a személyisége, nem csak a lelke, hanem úgy is, mint nő.

Persze ezt nem a leteperésre értem, de okos srác vagy te, ismered a jó ízlés határait :)

2016. szept. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%
Te egyáltalán nem vagy testes...
2016. szept. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy testes. Simán lehetne barátnőd, kép alapján. A baj az, hogy ezen görcsölsz. Kicsit rendbe kéne rakni az önbizalmad, egyből más benyomást keltenél az emberben. Biztos akadna aztán csaj is. Hajrá! :)
2016. szept. 15. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 picoka92 válasza:
100%
Ooo tok aranyos vagy. A dagadtol messze. Csak nem vagy izomagy sem csontbor. Nekem azok nem is jonnek be. Valahogy sosem ereztem semmi vonzalmat a dudorodo izmok lattan. Sot. Szerintem a mai lanyok sokszor a divatkapcsolatot keresik, hogy jol mutasson mellette hogy neki bizony milyen jo pasija van. Kozbenmeg egy tok atlag utan ahitozik hogy o bele szerelmes de megmarad az izom mellett. Ismerek ilyet sajnos.
2016. szept. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
0%
Én nem vagyok kövér nő, és nem akarok kövér társat, le lehet fogyni.
2016. szept. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
Én imádom a mackósabb férfiakat. :) De ha nincs megelégedve önmagával, nem engedi, hogy szeressem, akkor nincs értelme sajnos. És a legtöbben bizony önbizalom hiányosak, nem hiszik el, hogy igenis szerethetőek. :)
2016. szept. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
69%
Ugyanúgy,ahogy a legtöbb sportos férfi nem jön össze molett,nemhogy kövér nővel.Vagy nagyon vékony.Bár volt rá példa,hogy valaki a testsúlyát ellensúlyozza a humorával,meg a stílusával,mindkét nem képviselői közt,bár a férfiaknak e téren könnyebb.Ha van stílusa,onnantól kezdve mindegy,hogy néz ki,míg egy csúnya,de aranyos nő 80%ban a)összejön egy apja korú pasassal,b)összejön egy megélhetési bevándorlóval.
2016. szept. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
24%
Ne siránkozz! Nézzd meg a testttömegindexed! Próbálkozz hasonló hölgyeknél!
2016. szept. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:
#27 #28 #29 probalkoztam naluk is , de azt mondtak,hogy ok mackos szeretik a macikat,de engem leoltottak hogy en inkabb puhos vagyok meg dagi nem mackos! Azt mondtak a mackos az aki ugy kigyurt izmos,hogy nincs teljesen leszalkasitva! Tulajdonkeppen olyan nagydarab kopasz sracokert acsingoznak akik ugy kigyurtak hogy a hatalmas izom mellett van rajtuk 4 5kilo haj,szerintuk az a maci ,aki egy kicsit kevesbe kigyurt es ugy testesebb azt meg lekocazzak! :( en eddig ilyen lanyokkal taliztam! :,(
2016. szept. 21. 23:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!