Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok nonel miert kizaro ok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nonel miert kizaro ok, ha egy pasi kicsit testesebb az atlagnal? :/

Figyelt kérdés
Ugy veszem eszre a mackosabb sracok sok csalodason esnek at mert a nok nem tekintenek rajuk ferfikent max baratkent es a legtobbszot idomaik miatt kosarat kapnak. Miert van ez igy? Mar csak az izmos ferfiaknak vagy az atletaknak van eselye a szerelem atelesere? :o

2016. szept. 14. 19:21
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
50%

Uramég..

A mackós az olyan, mint te, vagyis inkább ducibb, mint te.


Miféle lányoknál próbálkozol te?? Aki így beszél egy másik emberről, attól függetlenül, hogy neki tetszik-e, az egész egyszerűen egy primitív bunkó.

Soha egyetlen férfinek sem mondtam ilyet. Volt, aki nem volt az esetem, de így beszélni..ez durva.


Keresgélj az értelmesebb lányok között!

2016. szept. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:
#31 sok no mondta ezeket kb ebben a stilusban egyetemistatol a szakmunkas vegzettsegu eladolanyig! A teltebb lanyok is (legalabb is az en kornyezetemben)az izmos nagydarab pasikra buknak es oket kutatjak sokszor meg a lanyok mennek utanuk! Engem meg kinevetnek mert kicsit kerekebb vagyok. :(
2016. szept. 22. 04:40
 33/43 anonim ***** válasza:
84%
A mackósat kétféle értelemben használják az emberek, vagy a kövérre (amire én inkább a disznó kifejezést használnám), vagy az izmosra, akin azért zsír is van, de alapvetően erős, és nem folyik szét a teste a zsírtól, hanem van tartása (merthogy a medvék is ilyenek). Te igazából egyik sem vagy a kép alapján, nem neveznélek kimondottan kövérnek, de úgy igazából formátlannak tűnsz. Egy kis sport sokat segíthet azért, meg az öltözet is, egy megfelelő, hozzád illő stílus (nem kell drága göncökre gondolni, olcsón is be lehet vásárolni jó darabokat).
2016. szept. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok megbántani senkit, de nekem sem jönnek be a "jóllakott óvodás" kinézetű pasik. Nem a testalkattal van baj, hanem összességében! Volt mackós pasim, mégis annyira férfias volt, hogy nem keltette ezt az érzetet. Az összkép zavar. Engem! De szerencsére nem mindenki van ezen a véleményen! :)
2016. szept. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Bocsánat a jelzőért, de máskép nem tudom kifejezni magam! Tényleg nem bántásként!
2016. szept. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
Nem olvastam vegig,de mondjuk nekem speciel a robosztusabb,mackosabb pasik jonnek be!Nekem az erot,biztonsagot jelenti,ha valaki testesebb.(en egy atlagos csajszi vagyok)Nekem a pasi 100 kilo korul kezdodik...(persze nem 160 centihez)engem nem vonzzanak az 50 kilos vagy kigyurt pasasok,pedig en versenyszeruen sportolok,tehat sok felesleg nincs rajtam!Majd megtalalod azt a lanyt,nőt akinek igy tetszel!
2016. szept. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Én ezt másképp tapasztaltam. A vékony 60 kilós férfiakat nem tekintik "pasi" alapanyagnak, miközben a testes csávókért odavannak, és "hú mekkora háta van" dolgokat suttognak róla, hiába 120 kiló háj a manusz. De talán egyik véglet sem túl előnyös.
2017. márc. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
54%
Hát nekem nincs bajom a mackósabb pasikkal de azért 90 kilónál ne legyen több mert onnantól már nem maci... nő létemre én is macisabb vagyok bár nem vagyok háj pacni... 66 kiló vagyok 167cm van egy pici hasam de nem számot tevő és a pasik mégis kikosaraznak "mert dagadt vagyok" a pasiknak az 50 kilós cicák jönnek be ez a nagy harci helyzet...
2017. márc. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem kizàró ok. Inkàbb mackós legyen, mint izomagy, vagy 50-60kg. Szàmomra 20-25 kg plusz nem probléma. 30 felett màr elhízàsról beszélünk, ami az egészségnek nem tesz jót. Nekem speciel a kockàs has egyàltalàn nem jön be. Sem a kigyúrtak.


Egyébként a férfiak többsége meg a molett, duci nőket kövérdisznózza igénytelennek nevezi. Ha picit nagyobb a feneke egy csajnak, màr megkapja, hogy nagyseggű . Pedig az ilyesmi alkati dolog is. Pl a széles csìpő, maga a csontvàz nem tud összemenni fogyàs hatàsàra sem. Ismertem olyan nőt aki 177 centihez 68 kg volt szép formàs, nőies alakkal. A szélesebb csípője miatt sok pasi kövérnek nevezte pedig teljesen normàlisan nézett ki, annyi, hogy nem volt 50 kgs modell piszkafa akinek se segge se melle. Lefogyott diétàval, mozgâssal 55kgra, de a csípője 1 centit nem vàltozott. A pasik is tudnak irreàlisak lenni àm, ha akarnak. Nekik többnyire a sovàny csajok jönnek be, és egy àtlagos alkatú lànyra lazàn rànyomjàk hogy dagi. Nem egyszer voltam tanúja ilyesminek.

2017. ápr. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom csak az a problemad, hogy te is egy vekony, latvanyos bombanot szeretnel, mint a legtobb ferfi, es nem egy sima, atlagos lanyt, akik itt irnak neked orrba-szajba, hogy nincs veled baj. Na jah, ilyen az, amikor csak massal szemben van elvaras....
2017. máj. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!