Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme a nőt választani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme a nőt választani a barátság helyett?

Figyelt kérdés
Már egy éve annak, hogy megszabadultam a lánybarátaimtól, mert a szerelmemet választottam helyettük. Akkor még szerelemnek éreztem ezt az egészet legalábbis. De most arra jutottam, hogy hiányoznak, és akármekkora féregnek is fognak tartani, visszaakarom kapni őket. Lehet, hogy ráfog menni a kapcsolatom a barátnőmmel...de megéri egyáltalán együtt maradni vele? Vagy már túl késő jót tenni? Soha többé nem leszek papucs!

2016. szept. 15. 08:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de én is rosszul viselném, ha a páromnak az egyik legjobb barátja az egyik volt szerelme lenne, meg beceneveket adnának egymásnak meg minden.

Persze, vannak a "normál becenevek", meg vannak azok a becenevek, amik a nagyon bensőséges, szoros viszony miatt jönnek létre.


Én se örülnék, ha a páromat a volt szerelme nyuszónak hívná vagy akárminek.

Szóval szerintem jogosan féltékeny.

És úgy látom, hogy te jobban kötődsz ahhoz a barátodhoz, mint a barátnődhöz.

Engedd el, hadd találjon a barátnőd egy olyan férfit, aki teljes szívvel tudja szeretni.

2016. szept. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!