Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire fontos a szex, vagy csak én gondolom túl?

Figyelt kérdés

Feleségemmel az elmúlt két évben közel nulla szexuális életünk van. 3-6 havonta előfordul, hogy lefekszünk, de különben bármit teszek leállít. Múltkor rendesen már vissza se csókolt. Az élet többi területén megvan köztünk az összhang, tudunk beszélgetni, vitázni, kibékülni. Egyedül az erotika, a szex hiányzik az életünkből. Én nem csaltam meg, nem is szeretném megtenni, de egyre nehezebben bírom megállni. Ő is állítja, hogy nem csal meg és hiszek is neki.


Ha bármikor kérdezem, akkor nem válaszol konkrétummal arra, hogy miért nincs köztünk szex. Ti mit tennétek? Elválnátok, vagy a többi területen megélt összhang miatt inkább a maradást választanátok a szexhiány miatt? A külsőmmel semmi gond nincs, karban tartom magam, igényes vagyok. Ha kérdezem, hogy jó-e neki velem az ágyban, akkor mindig igent felel. A kapcsolatunk elején nem volt ilyen gond, csak mióta megkértem a kezét.



2016. szept. 15. 08:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Fiatalok vagytok még. Heti MINIMUM 2x-3x kénne szexelnetek.Ez így nem okés. Meg kell vele beszélni, hogy vagy együtt maradtok, és te keresel alkalmi partnereket, akikkel megoldod a szexet, vagy goodbye. Így nem lehet élni. A szex az egyik legfontosabb dolog egy házasságban. Ha itt eltérnek az igények, az hosszú távon nem működhet.
2016. szept. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
67%
Hát ez nagyon durva. Nyílván nem a szex egy kapcsolat legfontosabb része, de ezt amit ti csináltok el sem tudom képzelni. Nem is értem hogy voltál képes elvenni. Beszéljétek meg, hogy vagy változtat vagy ennyi. Hova az istenbe akarsz gyereket mikor már a megcsalás is felmerült benned? Miért nem keresel egy normális nőt? Fiatal vagy még, ne legyél hülye.
2016. szept. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Önző a feleséged.Majd ha rájön a babázhatnék,akkor lesz néhány alkalom szexelni,utána megint félévente egyszer.Így nem lehet leélni egy életet.
2016. szept. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Sokaig en sem kivantam,de attol mert hagyjam szenvedni? Akar mas no karjaiba is futhatna par ev mulva...es jogos Lenne. Kielegitem a szuksegleteit. Ha mince kedvem kevesebbszer, de megteszem. Kozben meg nekemis megjon a kedvem.:)

De ha ennyire kivanod es tudja , hogy akarod miert nem segit rajtad? Nem szeret eleggge...

2016. szept. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó válaszok születtek, de én azt az opciót sem hagynám ki, hogy te vagy csapnivaló szerető. Nem ismered a nők lelkét, nem ismered a párod erogén zónáit és azok szakszerű használatát. Ha csak nekiesel, mint tót gyerek az öreganyjának, az hamar elveszi egy nő kedvét szextől.
2016. szept. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!