Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Anyuci pici fia" típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Anyuci pici fia" típusú férfi sosem fog változni?

Figyelt kérdés

párom 22 éves mégis hihetetlenül függ szüleitől, főleg anyukától

ottton lakik még, talán emiatt is, viszont azzal én már nem értek egyet hogy 22 évesen nem engedik el ide vagy oda mert.... nem tudom


2016. szept. 15. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha 22 évesen a szülei parancsolnak valakinek az totál gáz.
2016. szept. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nehéz változtatni, persze nem lehetetlen!


Saját jövedelme van?


Egyébként ismerek ilyen embert, mikor lett saját övedelme obban függetlenedett, de addig amíg szüli pénzén élt, úgy érezte nem teheti meg, mivel nem az ő pénze.

2016. szept. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
második, barátomnál is ez lehet a dolog hátterében... én mégis azt gondolom, hogy a szabadidejét igazán beoszthantá ő maga már... nem-e?
2016. szept. 15. 21:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Szabadidejét igen, de szabadidő programokhoz is már pénz kell... na már most nem ő az úr a háznál, így szót fogad. Nem határozott típúsú emberek művelnnek ilyet, változni fog, csak legyen saját pénze, aztán egyre jobban kiszabadítja magát a szülők uralma alól.


Én amúgy egyet értek veled, nem kéne, hogy így legyen, elég érdekes felfogás. Viszont jó hír, hoy változhat.


(második voltam)

2016. szept. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
van minimélis saját keresete, tehát minden szabadidős tevákneységet ő maga, a saját pénzéből állja... vagy gyakran én... mégis beleszólnak a szülők, hogy most ne menj, ne így, ne úgy...
2016. szept. 15. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!