Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zsarol a barátom, vagy igaza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsarol a barátom, vagy igaza van szerintetek?

Figyelt kérdés

Tanácsot szeretnék kérni, mit csináljak.

A barátommal szeretnénk összeköltözni, és ezt elég régóta tervezzük, de mindig valamiért elhúzódik. Ő nemrég vált el, s bár már régóta nem éltek együtt, mégis azt gondoltuk, úgy a legtisztább, ha megvárjuk, amíg hivatalosan is kimondják, és akkor végre nyugodtan lehetünk egymással. Szóval jó sokáig miatta nem ment az összeköltözés. (1 év)

Nekem pedig van a sulim, amiből pár hónap van vissza, azaz pár vizsga és kész. Ezt mindenképp szeretném itt befejezni, a Szüleimnél vagyok ideiglenesen, nagyon rendesek, h támogatnak és drukkolnak nekem.

A pasimnak az a gondja, hogy szerinte én csak hitegetem, hogy ekkor és ekkor költözök oda hozzá, és úgy érzi, csak játszom vele, mert mindig későbbi időpontot mondok. Ez csak amiatt van, hogy egyszerűen nem tudom napra pontosan megmondani, hogy kb. mikor végzek mindennel, hogy haladok stb. Olyan rossz, hogy türelmetlen, és szabályosan presszionálva érzem magam, ha pl. nem tudok szept.15-én menni, ahogy megsaccoltam előtte.

Ma kijelentette, hogy eddig kaptam haladékot, nem bír tovább várni, majd képzeljétek letiltott engem a telójáról, skype-ból kijelentkezett, magyarul nem tudom elérni, max. email-ben.

Nem tudom mi a fenét csináljak ezek után.


2016. szept. 16. 00:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
"Szóval jó sokáig miatta nem ment az összeköltözés. (1 év) " - Ezt azért az arcába tolnám, és utána kivágnám mint macskát szarmni. hogy csakazért is b*ssza a csőrét h te dobtad őt és nem fodítva. Aztán persze tiltani mindenhonnam. :D
2016. szept. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
11: Jót nevettem.:) De tényleg, mit képzel már. Ő egy évig szarakodott a válással, én meg ugorjak, dobjak félre mindent, mert ő 3 hónapnál nem bír többet várni. Röhej.
2016. szept. 16. 20:46
 13/17 Bence_ ***** válasza:
100%
Talán már azt is látod miért vált el.
2016. szept. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Elhagyott.:(

Szerinte hazudtam neki, hitegettem, hogy mindig más időpontot mondok. Pedig pár napja adtam le a diplomamunkámat, szóval haladok, ezt láthatja...

2016. okt. 8. 10:50
 15/17 Bence_ ***** válasza:
100%
Azt hittem hogy te már réges ,régen megmondtad, hogy vége.
2016. okt. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem tudtam megtenni akkor. Hülye voltam.:(
2016. okt. 8. 19:47
 17/17 anonim ***** válasza:
Mi ujság kérdező, tényleg vége lett?
2018. máj. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!