Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én gondolom túl vagy jogos az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én gondolom túl vagy jogos az aggodalom?

Figyelt kérdés

A párom 2 éve vált el. Mi tulajdonképpen 1 hónapja vagyunk együtt,bár már régebb óta ismerjük egymást és érdeklődünk egymás iránt.

Az exfeleséggel azóta is kommunikálnak, általában szuperlatívuszokban beszél róla (noha a nő tettei miatt történt a válás), nemrég felmerült az ötlet,hogy visszaköltözne abba a lakásba,ahol anno együtt éltek. Tárgyak,emlékek,fényképek megőrizve.

Illetve néhány érdekes mondat,mint például, hogy szerinte ha valaki 'elveszti' az első feleségét,akkor sose fog már mást annyira szeretni. Vagy ha épp meglepi reggelit készítek neki,akkor közli,hogy ez volt az elmúlt 2 év legjobb reggelije.


Nem szeretnék feleslegesen belelátni semmit, de valamiért az a gyanúm, hogy mintha még nem lenne teljesen túl rajta. Kell aggódnom vagy csak én vagyok túlérzékeny a témára?


2016. szept. 16. 10:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
És ez gondolod manapság gondot jelent, ha újra férjhez ment? Majd újra elválik :D Mi ebben a meglepő? :D Kérdező, rettentő naiv vagy szerintem, mert csak a magyarázatokat keresed. Arra viszont, h miért tartják a kapcsolatot, még máig nem írtál semmit :)
2016. szept. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

:)

Hogy miért? Olyasmi a válasz,hogy érdeklődnek egymás felől ,és hogy ő annak a híve,ha békében jóban tudnak maradni.

2016. szept. 16. 18:22
 13/13 anonim ***** válasza:
Na ez a pasi tiszta kamu màr bocs.Tudod hol érdekelne engem az ex ha már elvàltam.Vannak baràtai beszélgessen azzal.Nem szakadtak le egymàsról ennyi .
2016. szept. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!