Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25 feletti noknel mar kevesbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 feletti noknel mar kevesbe gond, ha egy ferfi kicsit mackosabb alkatu, vagy ok is a szalkasabb pawakra vagy a kigyurt kopaszokra buknak?

Figyelt kérdés
:/

2016. szept. 17. 09:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Megfordíthatnám a kérdést.Abban kismellű,sminkelt szőkék szerepelnének husibb csajokkal szemben.:-D ;-) Nos,szerencsére nem csak ebből a két kategóriából válogathatunk.Nekem speciel így negyvenhez közelebb sem kéne egyik sem,mint ahogy a macisak sem vonzottak soha,bár egyszer valamiért volt dolgom ilyesmi típussal.Kopasz tahó se többé soha...Az értékrend változik ugyan a korral,az ízlés kevésbé.
2017. márc. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha valaki igénytelen a kinézetére, azt semmilyen korban nem fogadják el.
2018. ápr. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én sose szerettem a kigyúrt pasikat. Edzen az illető nem zavar de az hogy két ajtós szekrény hát az engem nem vonz ahogy az sem ha mackós alatt azt érted hogy 100kg feletti hájtömeg.
2018. ápr. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!