Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha mindkét félnek háza van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindkét félnek háza van, akkor mi a szokás párok esetében?

Figyelt kérdés
Tegyük fel még az ismerkedés fázisában vagytok, és kiderül, hogy mindkettőtöknek van saját háza, az egyik hitelre. Olyankor mi a szokás? Ki költözik kihez? Hisz bizonyára mindketten jól megválogatták, miért pont oda akar költözni, miért pont azt a házat veszi meg, nem biztos, hogy bármelyik is szívesen adná fel azt a házat, amibe milliókat ölt.
2016. szept. 20. 15:10
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Nekünk mind a kettőnknek van lakása. Az enyém nagyobb, ott lakunk mind a ketten. Mivel nekem több a fizetésem, az én lakásomra én fizetem a rezsi, az övére meg ő.
2016. szept. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
50%
21# Láttál már új lakáskultúrát, vagy csak valamelyik 1998-as kiadást lapozgattad utoljára? :P Amúgy nem tudom én sem, ritkán akad olyan a kezembe. Külföldi, naprakész design blogokat olvasok főleg.
2016. szept. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
29%

#23


Mutass egy példát. Én nem járkálok bohóckodók blogjaira, inkább magam találok ki olyan dolgokat amik bejönnek.

2016. szept. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
Nem tök mindegy, hová költöznek? Majd eldöntik ők ketten. Nyilván van olyan, hogy a pasi lakása az alkalmasabb, és olyan is van, hogy a nőé az alkalmasabb, mert olyan helyen van, olyan méretű, úgy van berendezve stb.
2016. szept. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:

A te esetedben szerintem akkor kellene átmenni a házadba a pároddal, ha jön a baba. Ha neki közelebb van a városhoz a lakása(tehát a munkahelyetekhez is, a szórakozóhelyekhez is, a bevásárlási lehetőségekhez is) akkor addig lakjatok nála. Ha majd terhes lesz, ugy sem fog végig dolgozni, majd csinosítgatja és vezeti a felújítást az idilli házikódban. Attól, hogy hitel van rajta, még nem kell ott laknod. Add ki, ha olyan párod lesz, aki jobb helyen lakik.


Egyébként én lakást vettem a következő tulajdonságok alapján: értékálló legyen, (tehát jobb épület, jó környék, jó ár, jó lakók), könnyű kiadhatóság(különnyíló szobák, sok zöldterület, parkolóhely, jó közlekedés, közeli belváros és egyetemek) alacsony rezsi, kisebb lakás, mert csak akkor költöznék el, ha 4fősre nőne a család.



Szóval én csak akkor vennék családi házat, ha tervezzük valakivel a családot. Nagyon nyomasztó nagy lakásban egyedül lenni, 1 keresetből újítgatni is szívás, arról nem is beszélve, mekkora meló takarítani egy 100 nm közeli házat és füvet is nyírni. Szerintem nem döntöttél a legjobban, bár biztos szép hely.

2016. szept. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
35%

23

Szóval annyira nem bízol a design-erzekedben, hogy végülis ne más divatos ötleteit majmold. Gondolom gyakorlatilag annyiról van szó, hogy nagyon ügyesen ki tudod választani a neked tetsző designt, a férfiak meg általában nem.

2016. szept. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
72%

#16 "Pont erre gondolok, hogy meló után kell pár óra egyedüllét, “nyugiban“ olykor."


ha ezt a páros mellett nem kapod meg, akkor ne költözz vele össze!

2016. szept. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
27# Nyilván igen, máskülönben ilyen területen dolgoznék és én terveznék másoknak.
2016. szept. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

29

Nem az a design érzek, ha más meglevő közül ki tudod választani azt, amelyik a te ízlésednek megfelel.


Szerintem amúgy nem az a helyzet, hogy hiányzik a design értékük, hanem jobbára nem számít annyit. Nálatok meg gondolom általában erősebb szempont.

Nekem is folyamatosan vannak ötleteim, hogy mit és hogyan kellene, de annyira nem zavar, ha aztán nem valósul meg.

2016. szept. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

Ötletek*

Ez kimaradt :(

2016. szept. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!