Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha mindkét félnek háza van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindkét félnek háza van, akkor mi a szokás párok esetében?

Figyelt kérdés
Tegyük fel még az ismerkedés fázisában vagytok, és kiderül, hogy mindkettőtöknek van saját háza, az egyik hitelre. Olyankor mi a szokás? Ki költözik kihez? Hisz bizonyára mindketten jól megválogatták, miért pont oda akar költözni, miért pont azt a házat veszi meg, nem biztos, hogy bármelyik is szívesen adná fel azt a házat, amibe milliókat ölt.
2016. szept. 20. 15:10
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem normális pároknál az a szokás, hogy megbeszélik és közösen döntenek, nem más GYK-s válaszolók szokásai alapján költöznek össze vagy sem.
2016. szept. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
6%
Ja, azért tervezik a nőknek férfiak a ruhákat, mert béna a férfi design. :D
2016. szept. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
78%
Van mindkettőnknek lakása, de nem megyünk egymás agyára napi 0-24 órában sem. Ha ez a helyzet, akkor nem kell együtt járni, nem hogy összeköltözni.
2016. szept. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:

#8as, itt most nem az volt a kérdés, hogy jó-e összeköltözni, vagy sem.


Csak felmerült bennem, hogy most vettem házat, csinosítgatom, nem központi városban, hanem 15 percnyire tőle egy picike faluban, óriási (tényleg óriási) nagy kerttel. Én ezt szerettem volna, patakparton van, van hely kertészkedni és esetlegesen bővíteni, építeni rá. A ház 50es évek beli, újítani kell, de lakható.


Tehát felmerült bennem, hogy nyilván ebbe a házba sok melót és pénzt kell még ölni, illetve sok meló lesz vele kész állapotában is a kert miatt. Tegyük fel összejövök valakivel, akinek szintén van háza. Lehet szebb, közelebb van valamihez, jobb állapotban van, modernebb.


Viszont én valószínű nem fogok elmenni, hisz okkal vettem meg ezt a házat, ráadásul más ház is be van vonva a hitelbe, ami csak akkor fog változni, ha újítva lesz a ház. Ebből kiindulva lehet a másik is így gondolkozik. Okkal vette meg azt, amit megvett.


Ezért is vagyok kíváncsi mások válaszára, hogy a való életben hogy néz ki egy ilyen helyzet.

2016. szept. 20. 15:32
 15/41 anonim ***** válasza:
43%

#9


Pont erre gondolok, hogy meló után kell pár óra egyedüllét, “nyugiban“ olykor. Kell egy kis magány. Utána már nem, de az a pár óra nagyon. Én bekattanok ha mindig pofázik valaki, és nem lehet egy kis stresszmentes nyugalom.

2016. szept. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
54%
10# Ezek pont borzasztóan hangzanak amiket az első két sorban felsoroltál, a panelben élő nagyanyámnál lehet ilyen design talán. :D
2016. szept. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
54%
Most akkor lebontjuk a férfi designt hetero meg homo alkategóriákra? :D A hetero csúnya, a homo az szép?
2016. szept. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
63%

Én saját családi házban éltem, nem volt se hitelem se semmim.


Barátnőmnek saját lakása volt, nem volt azon sem hitel.

A lakást kiadtuk albérletbe, és jött hozzám a családi házba.

2016. szept. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
48%
18# De az átlag férfiakról volt szó, nem a híres designerekről, nyilván nem az a párom sem, meg pláne itthon, nem sok ember fut össze Philippe Starck-kal véletlenül egy kis budapesti kávézóban, hogy aztán összejöjjenek. :D Az _átlag_ magyar férfiaknak kevés érzékük van az ilyesmihez.
2016. szept. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
35%
Mert az átlag-magyar-nőnek aztán sokkal több érzéke van hozzá :D Veszi a gagyi magazinokat "lakáskultúra" meg ilyesmik és jöhet a sok gagyi giccs meg csicsa. Árányozott oroszlán a kapuba meg ilyen baromságok. Ocsmány röhejes kerti törpék, agyonzsúfolt szobák és sok-sok gagyi műanyag "praktikus" dolog.
2016. szept. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!