Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha mindkét félnek háza van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindkét félnek háza van, akkor mi a szokás párok esetében?

Figyelt kérdés
Tegyük fel még az ismerkedés fázisában vagytok, és kiderül, hogy mindkettőtöknek van saját háza, az egyik hitelre. Olyankor mi a szokás? Ki költözik kihez? Hisz bizonyára mindketten jól megválogatták, miért pont oda akar költözni, miért pont azt a házat veszi meg, nem biztos, hogy bármelyik is szívesen adná fel azt a házat, amibe milliókat ölt.
2016. szept. 20. 15:10
1 2 3 4 5
 41/41 A kérdező kommentje:

Utolsó:


Ha városban élne: nem jövök össze olyan pasival, akinek nem jó a falu.


Nem tűri meg a kutyákat: szintén szóba sem jöhet, nekem mindig lesz kutyám, egy biztosan benti lesz mindig. És mindig pit lesz. Ha ez nem tetszik neki, akkor nem vagyunk egymásnak valók.


Hoz egy macskát: akkor már két macska lesz. Nekem is van egy, kint, egerésznek. Az egyik kutya épp szoktatás alatt, hát hozzon csak, addigra összebarátkozik a macska nem zsákmány tudattal.


Hátfájós, nem tudja kivenni a részét a kerti munkában: akkor csináljon benti munkát. Ha összejövök valakivel a társa akarok lenni, nem a cselédje. Bár nem kizáró ok, de alapból olyan sráccal állnék szóba, akinek van ambíciója a barkácsolásra, és az ezermester létre.


Nincs jogsija: Segáz, nekem van, ahogy autóm is.



Nem akarja ezt a fajta életet élni: akkor mit is akar tőlem? Én ezt az életet akarom élni, ha ő nem, akkor ismét nem sok közünk lehet egymáshoz.



Egyébként a város 10 percnyire van a falutól, 10 perc alatt a városban sem jut el A-ból Bbe :D Szóval attól, hogy más a neve a helynek, ahol élek, közelebb van a munkahelyemhez, mintha a munkahelyem városában vettem volna házat :D


Korán kelni sem kell, ha az ember normális időben dolgozik. Akkor jöhet velem is, így még később kell indulni, mintha városban laknék, vagy mehet busszal, de akkor is akkor kell indulnia, mintha a városban élne.



Nagyon sztereotíp ember vagy te, a falu csak rossz lehet, pfej :D


Nem mindenáron akarok pasit, aki elfogad így, akkor elfogad, ha nem, akkor elvagyok én egymagam is.



Itt amúgy nem a magánéletem volt a kérdés, hanem hogy mások, akik ebben a helyzetben vannak mit tettek. De köszönöm hogy belemásztál, érdekes életed lehet :)

2016. szept. 22. 12:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!