Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beteges facebook függő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges facebook függő a barátom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ami nála van az tényleg beteges és nem látja be, nem tudom leszoktatni!

Mobilnete van. Akárhova megy a házban, vagy munkában, suliban, viszi magával a telóját, és felmegy facebookra. Van, hogy alszunk, felkelünk reggel, ő kimegy fogat mosni és fellép. Kimegy pisilni, addig fellép. Vége a mozinak, fellép. Iskolában minden órán fent van, a munkában is fent volt, pedig nehéz, fizikai munka. Azt mondja unalmában, meg hátha írt neki valaki.

Engem nagyon idegesít, mert előttem meg nem lép be(elhúzza a telefonját, illetve a gépén nem lép be ha odaülök). SOkszor volt, hogy be akart lépni, oda ültem és kinyomta. Mire felhoztam, felháborodott, hogy ez nem így van.

A kapcsolatunk előtt is ez volt, az előző barátnőinél.

Anno, mikor én nem voltam neki, itt fűzögette a lányokat, emiatt kapott önbizalmat, mert az exe megcsalta.

Anno az exével is itt beszélgetett amikor meleltte feküdtem. :DD

Múltkor megkértem, hogy mutassa meg, kikkel beszél, mire felháborodott, hogy ha ekkora a bizlamam felé, akkor mi értelme ennek...aztán felsorolta szóban az embereket. Minden lányt elmondott, azokat tudom kik.

Régen annyira beteges volt, hogy mindenkit lájkolt. Erről már leszokott.

A probléma az, hogy ő nem veszi észre, hogy ez beteges. Nem viccelek, 24 órából olyan 15-6-ot elérhető. És kipróbáltam, ha írsz neki, visszaír.

Kezd a kapcsolatunk rovására menni, mert engem zavar, hogy ott fekszem mellette félálomban, ls akkoris facebookozik. Nem vesz róla tudomást, hiába mondom, hogy zavar, mindig visszavág hogy én nyomkodom a telót nem ő. :DDDD

Hogy tudnám leszoktatni? Ezen kívül remekül megvagyunk, ha nem telózik minden 100%-ig tökéletes.


2016. szept. 23. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csajozik a fb.-n Te meg tűröd elég hülye vagy.
2016. szept. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez selejtes, keress jobbat.
2016. szept. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Anno nekem is megfordult a fejemben, hogy csajozik, de MINDEN szabadidejét velem tölti, 0-24-ben. Tehát soha nem találkozott egyikkel se. ha meg új "lány" ismerőse lesz mindig elmondja hogy kiféle-miféle.

De hát kitudja...

2016. szept. 23. 11:03
 4/4 anonim ***** válasza:

0-24ben h töltheti veled, ha 16órát fbozik, amiről nem tudod h kivel es h mit csetel.


ismerek ilyen függőt. Fbon fűzi a csajokat és néha kiugrik valamerre egy laza pipára v dugásra.

2016. szept. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!