Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes így együtt lenni?

Figyelt kérdés
Most fogok fogok vegezni az egyetemen alapfokon, de szeretnek menni plusz 2-re is. Jelenleg idegenforgalmat tanulok és a következő éveim alatt is a turizmusról szeretnék. Viszont a barátom szerint elpazarolt idő lenne, ahelyett h olyan szakmát tanulnék amivel jó lesz az életben a keresete. Csak az a baj, h engem az ekonómiai dolgok és a könyvelés nem érdekel. Matekból, fizikából, kémiából mindig is rossz voltam... A párom aztan azt mondta, h "Nekem mindegy mit fogsz doglozni de minimálbért haza ne merj hozni!"... Aztán felhoztam az exét akarva-akaratlanul, h valószínű az ilyen beszédei miatt mentek szét és lett ami lett. Ő erre, h: "Neki sosem kellett ilyet mondanom, mert ő is így látta!"... Így is frusztrálva érzem magam amiért még én magam se tudom, h tényleg mit is kezdjek magammal, de ezek aztán motiváló szövegek voltak. Még mindig rettenetesen bánt ez a beszélgetés. Lehet, h igaza van, de később éljek félelembe, h mi van ha ez miatt tényleg elhagy? 😞
2016. szept. 29. 09:44
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
8! Ezt kikérem magamnak és mindenki más nevében is! Attól mert nekem vagy másnak nincs logikám és nem érdekel a matematika vagy a fizika, attól még nem vagyok buta ember és más sem! Valószínű tudnék olyan dolgokat kérdezni tőled amiről lövésed sem volt még azelőtt, h ilyen létezik... Szóval óvatosan a kijelentésekkel! Szakközépiskolába jártam, vendéglátóipart tanultam idegenforgalommal és kereskedelemmel egybekötve! Attól mert vannak tantárgyak amihez nem konyítok, vagy nem keltik fel bennem az érdeklődést, attól még hülye nem vagyok. És ez a szak számomra amire járok, nem erőltetett, gond nélkül megy! Nem is hasonlítottam egy percig sem egy orvosi egyetemhez vagy egy technikaihoz, szólva nem értem, h mire fel ez a lenéző hangnem! Kicsit gondolkodj el magadon, mert lehet, h te esetleg intelligens vagy (bár ezt eléggé megcáfoltad), de okos nem! És a kettő közti különbség óriási! Remélem emberiségből majd fejlődsz, mert ezt bizony nem tanítják egyik iskolában sem!
2016. okt. 1. 09:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!