Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit gondoltok erről? Félek!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről? Félek!

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy megláttam a férjem levelezését (nem nyomoztam teljesen vakon megbíztam benne) A volt nőjével beszélték hogy fognak találkozni és majd mit találjanak ki hogy ne derüljön ki hogy találkoztak mivel a nőnek is van már férje. Állítólag csak beszélgetni akarnak mert emberileg fontosak maradtak egymásnak csak ezt nehezen lehetne kimagyarázni otthon ez derül ki a beszélgetésből. Hát nem tudom mit tegyek. Szóljak a férjemnek vagy mi legyen? Ti mit tennétek? Vagy túlreagálom? A nőnek is van férje lehet tényleg egy ártalmatlan dolog és ha szóvátenném én lennék aki nem bízik meg a rossz stb?
2016. szept. 29. 10:58
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Akkor ha én nézek ki jobban a válaszolók szerint legalább az önbecsülésem megmarad ezért van értelme. Te ezt nem érted.
2016. szept. 29. 12:21
 22/28 Noblesse Oblige ***** válasza:

Tényleg nem fogom. Ebben igazad van. Bár nem azért, mert én nem kerültem még ilyen helyzetben, hanem azért, mert én a génlottón az ocsmányságot kaptam, így nagyon nincs értelme azon ennem a kefét, hogy ki az aki szebb nálam, mert kb mindenki. Így az én önbecsülésem nem függött össze ilyen mértékben a külsőmmel, inkább az egyéb kompetenciáimmal.


Amúgy én pont fordítva gondolkodnék: ha szebb vagyok mint a másik nő, és így is elhagy a párom, akkor az sokkal rosszabb, mintha ő a szebb. Egy jobb nőt, egy kevésbé szépért elhagyni... Mikor a gyémántot eldobják a rózsakvarcért... Ha egy "értékesebb" nőt dobnak, egy rosszabbért, az a szép nőt minősíti le. Az én logikám alapján. Szóval az én szememben inkább még szerencsétlenebb lenne a szitu.

2016. szept. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Sztem ne szolj neki arrol, hogy errol tudsz hanem vard meg azt, hogy utana megbeszeljek egymassal h milyen volt a randin, ha volt szex azt az egyik elobb utobb megemliti es akkor lesz ra bizonyitekod.


Ha most megemlited neki es rakerdezel, ovatosabb lesz es az eletben nem tudod meg h jogosan voltal feltekeny, vagy telleg csak artatlan beszelgetes volt:-)


Kepet akkor en is kerek szepen, de nyugi hidd el ez nem a kulson mulik.

2016. szept. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Igen én is ettől tartok hogy "okosabb" lesz és én leszek a rossz inkább csendben meg kéne tudni hogy van-e reális okom ettől tartani vagy tényleg nem akarnak egymástól semmit.
2016. szept. 29. 12:39
 25/28 anonim ***** válasza:

23-as vagyok, engem anno megcsalt az exferjem.


Csakugy mint te tudtam, h randizni fog egy csajjal de ok imelben flortoltek. Eljott a randi napja, azt momdta h a hevrokkal megy el, en pedig ugy tettem mintha elhinnem. Masnap hajnalban jott haza, es feggel mar momdta h mennyire imad, en pedig jatszottam tovabb h fogalmam sincs semmirol mert a bizonyitekra vartam.


Egy hetig kellett szinlelnem es vegre megjott a level a csajtol, h mennyire isteni volt a szex, es akkor aznap momdtam neki h elvalok:-)))Persze meg tagadta, de megmutattam neki a levelet amit elkuldtem korlevelben a barataimnak mert telleg halal viccesen fogalmazott a csaj pl ilyenek " hazajottem es azota a tukorben masztizok es rad gondolok" szal hasonlo kaliberu baromsagok:-)))))


De erre sosem jottem volna ra ha elso korben elmomdom neki h tudok a randirol:-))))Iszonyu nehez volt szerepet jatszanom, de megerte:-)))Haaat itt a csaj tenyleg csunya volt a szo legszorosabb ertelmeben, osszehasonlitgatasra nem volt szukseg es ezert tudom, h ez nem a kulson mulik.


A ferjem egyebkent a valaszleveleben megmondta neki (ez par oraval a csaj utan erkezett) h neki ez csak egyejes volt es h o sosem hagyna el engem, meg imad es sajnalja ha a csaj ezt felreertette.


A lenyeg, h igen van ilyen is, de ugy gondolom h gyakori h az ember beul az exel egy kavera artatlanul csevegni. En is szoktam mert jobsn vagyok az exeim zomevel, de ezt a ferjem is tudja sosem titkolom, ha valamelyikkel talalkozom, sot a zomuket mar o is ismeri mert s legtobbel baratok maradtunk, ismerjuk egymas ferjet/feleseget.:-)

2016. szept. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Tiszta ostoba vagy. Hiába fenyegeted a csajt ha a férjed még érez iránta valamit. Lehetsz 100x csinosabb,szebb, okosabb (bár ezt már kizártam). Nem mindig ezen múlik. Gyönyörű nőket is csalnál meg ha eddig nem tűnt volna fel. Másrészt olyan nincs hogy elszereti valaki férjét. Ezt a férjed tudja csak megoldani, már ha akarja. Én nem vesződnék ilyen pasival. Mióta vagytok együtt l?
2016. szept. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
2 és fél éve
2016. szept. 29. 13:51
 28/28 anonim ***** válasza:

ezt a hisztit :D


nekem a párom az összes exével tartja a kapcsolatot

és?

van akivel egy melóhelyen dolgoznak és napi a kapcsolat és?


ha nem bízol benne akkor a fene megette a egészet ...

innentől folyton ezen fog kattogni az agyad akkor is rémet látsz amikor nincsen

egro meg fogod mérgezni a kapcsolatodat a pároddal a féltékenykedéseddel

grat...

2016. szept. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!